SZYNAKA DAY 2016 - fotorelacja.

02-07-2016

SZYNAKA DAY 2016 - fotorelacja.


 

 

 

 

 

 

2 lipca 2016 roku na Stadionie Miejskim w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się IV edycja największej w województwie warmińsko-mazurskim imprezy plenerowej SZYNAKA DAY 2016.
Plejada polskich gwiazd, świetna zabawa, liczne konkursy i atrakcje dla dzieci i dorosłych przyciągnęły z całej Polski rekordową, bo ponad 12 tysięczną rzeszę fanów i miłośników dobrej muzyki.  

Uroczystego otwarcia SZYNAKA DAY 2016 na Stadionie Miejskim dokonali wspólnie: Państwo Prezes Alina i Jan Szynaka oraz Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Józef Blank.
Rangę wydarzeniu nadała obecność zaproszonych gości, w tym przedstawicieli władz  wojewódzkich i samorządowych. W specjalnym liście skierowanym do uczestników SZYNAKA DAY 2016  życzenia udanej zabawy złożyli Bogusława Orzechowska - Senator RP i Zbigniew Babalski - Poseł na Sejm RP. Gościem honorowym spotkania był Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, który z rąk Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego otrzymał zaszczytne wyróżnienie Lew Nowomiejski.

Szynaka Day to dla właścicieli Grupy Meblowej Szynaka doskonała okazja do zacieśniania więzi i integracji pomiędzy pracodawcą, pracownikami i ich rodzinami. Państwo Prezes Alina i Jan Szynaka w myśl przyjętej przez firmę doktryny chcą być zawsze blisko ludzi i cały czas to realizują.

Podczas imprezy wręczono 37 zasłużonym pracownikom Grupy Meblowej Szynka podziękowania za długoletni staż pracy, zaangażowanie i wkład w rozwój firmy. Następnie rozstrzygnięto konkurs BHP dla pracowników Grupy Meblowej Szynaka oraz konkurs wędkarski o puchar Prezesa Jana Szynaka. W konkursie BHP po raz kolejny niepokonana okazała się drużyna z Logistic Szynaka z Iławy. Zawody wędkarskie wygrali reprezentanci firmy MM Szynaka Living także z Iławy.

Plejada artystów przyciągnęła tłumy fanów. Jako pierwszy na scenie wystąpił zespół BOYS, który przed licznie zgromadzoną publicznością wykonał swoje największe przeboje. Następnie energiczny koncert dała SYLWIA GRZESZCZAK, która podbiła serca głównie najmłodszej publiczności. Temperament, pozytywna energia i bliski kontakt z fanami to główne atuty trzeciej gwiazdy – francuskiej wokalistki INGRID, która swoim występem oczarowała nowomiejską publiczność. Wieczorny występ artystów zwieńczył długo oczekiwany przez wszystkich koncert gwiazdy wieczoru KAYAH. Wokalistka swoją energią i doskonałą oprawą muzyczną zachwyciła wszystkich.  

Na zakończenie oficjalnej części imprezy odbył się widowiskowy pokaz fajerwerków. Najbardziej wytrwałym uczestnikom Szynaka Day do późnych godzin nocnych przygrywał DJ Młody.

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim uczestnikom SZYNAKA DAY 2016 za wspólnie spędzony czas i tak liczne przybycie. Już dziś zapraszamy na kolejne, niezapomniane spotkania  z nami.

 

Pozostałe wydarzenia