Szynaka Day 2015

04-07-2015

Szynaka Day 2015

 

 

 

 

 

 

 

4 lipca 2015 r. na Stadionie Miejskim w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się największa w regionie impreza plenerowa SZYNAKA DAY 2015.
Największe polskie Gwiazdy, świetna zabawa, liczne konkursy, atrakcje dla dzieci i dorosłych przyciągnęły prawie 12 tysięcy mieszkańców zarówno z okolicznych miejscowości jak i całej Polski.

O godzinie 15:00 uroczystego otwarcia Szynaka DAY 2015 na Stadionie Miejskim dokonali wspólnie: Państwo Prezes Alina i Jan Szynaka oraz Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Józef Blank.
Gośćmi honorowymi spotkania byli m. in. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Żuchowski, Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Kanclerz Olsztyńskiej Loży Business Centre Club Wiesław Łubiński.

Szynaka Day to dla właścicieli Grupy Meblowej Szynaka doskonała okazja do zacieśnienia więzi i integracji pomiędzy pracodawcą, pracownikami i ich rodzinami. Państwo Prezes Alina i Jan Szynaka w myśl przyjętej przez firmę doktryny chcą być zawsze blisko ludzi i cały czas to realizują.

Podczas imprezy wręczono podziękowania za długoletni staż pracy, zaangażowanie i wkład w rozwój firmy 32 zasłużonym pracownikom Grupy Meblowej Szynka. Wśród nich specjalne wyróżnienie otrzymał Krzysztof Szulwic, związany z naszą firmą już od ponad 30 lat. Takim samym stażem pracy może pochwalić się Pan Prezes Jan Szynaka, który jako godny naśladowania przywódca w dowód uznania otrzymał od Pracowników Grupy Szynaka zabytkową Szablę Szeregowych WZ wyprodukowaną w 1915 roku. 


Spotkania takie jak Szynaka Day są doskonałym przykładem partnerstwa, przyjaźni i współpracy pomiędzy naszą firmą, a przedstawicielami władz  krajowych, wojewódzkich i samorządowych.

Na ręce Państwa Prezes Aliny i Jana Szynaka Kanclerz Loży Business Centre Club Wiesław Łubiński złożył prestiżowe wyróżnienie: Drugi Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. To zaszczytne wyróżnienie dowodzi, że nasza firma od momentu otrzymania statuetki Lider Polskiego Biznesu wciąż się rozwija utrzymując tym samym niekwestionowaną pozycję Lidera w branży meblowej.

W uznaniu za zasługi poniesione na rzecz rozwoju gospodarki naszego kraju Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Żuchowski nadał naszej Firmie Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej.  

Podczas imprezy nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu BHP dla pracowników Grupy Meblowej Szynaka oraz konkursu wędkarskiego o puchar Prezesa Jana Szynaka.

Plejada artystów zgromadziła tłumy gości. Jako pierwsza na scenie wystąpiła Margaret, która podbiła serca najmłodszej publiczności. Po niej na estradzie pojawił się Cezary Pazura,            a następnie discopolowy zespół Bayer Full. Wieczorny występ zespołu Beata i Bajm zgromadził ponad 12 tysięcy  fanów.

Na zakończenie oficjalnej części imprezy odbył się pokaz sztucznych ogni. Najbardziej wytrwałym uczestnikom imprezy do późnych godzin nocnych przygrywał DJ Młody.

Wszystkim uczestnikom Szynaka Day 2015 w imieniu organizatorów dziękujemy za tak liczne przybycie i już dziś zapraszamy na kolejne spotkania z nami.

Pozostałe wydarzenia