VI edycja Targów Partnerskich Producentów Mebli 2015

08-09-2015

VI edycja Targów Partnerskich Producentów Mebli 2015

 

 

 

 

 

 

Rodzinna atmosfera i ciekawe inspiracje wzornicze podczas VI edycji Targów Partnerskich Producentów Mebli w Iławie

Kolejnym ważnym etapem w rozwoju Grupy Meblowej Szynaka była już VI edycja Targów Partnerskich Producentów Mebli, które odbyły się w dniach 08-11 września 2015 r. w Iławie. To wyjątkowe wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez branży meblarskiej nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Targi Partnerskie są dla Właścicieli i pracowników firmy jednym z najważniejszych wydarzeń w roku. Rodzinna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego klienta wyróżniają je na tle innych imprez branżowych i poprzez to co roku przyciągają setki klientów zarówno z kraju, jak  i z zagranicy. Targi Partnerskie Producentów Mebli są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz zacieśniania więzi, bezpośredniego spotkania z obecnymi i przyszłymi partnerami. Cztery owocne dni targowe to wiele bezcennych opinii, konstruktywnych wniosków prawdziwych fachowców z branży meblowej na temat nowych propozycji produktowych. Wykraczanie poza rynkowe standardy oraz sięganie po najnowsze technologie wzornicze sprawiają, że klienci – ciekawi inspiracji i nowych propozycji wzorniczych – chętnie uczestniczą w spotkaniach organizowanych przez naszą Firmę.

Wyjątkowego klimatu Targom Partnerskim nadawała aranżacja wnętrza Centrum Wystawienniczego. Doskonale wkomponowane zbroje rycerskie, historyczna broń i inne rekwizyty nawiązywały do odległych czasów, związanych z bogatą historią regionu naszej firmy. Główną atrakcją wieczoru był pokaz walk rycerskich zorganizowanych przez grupę rekonstrukcyjną Apis. Wyreżyserowane z ogromnym profesjonalizmem i rozmachem widowisko przeniosło widownię w czasy średniowieczne, wzbudzając w nich podziw i ogromny zachwyt. Kolejną atrakcją wieczoru był pokaz kulinarny znanego kucharza Stefana Birka. Serwowane wykwintne dania i przystawki urzekały podniebienia gości. Kulminacyjną częścią spotkania było wyróżnienie tytułem Liderzy i Partnerzy Przemysłu Meblowego 2015 najlepszych Klientów i Partnerów firmy Szynaka Meble i WFM Kuchnie. Zwieńczeniem wieczoru była wspólna zabawa przy największych polskich i światowych hitach muzyki rozrywkowej.  

VI edycja Targów Partnerskich Producentów Mebli przeszła do historii jako owocne, rodzinne spotkanie przedstawicieli branży meblowej. Gospodarze spotkania dziękują wszystkim gościom za tak liczne przybycie, ciepłe słowa uznania i już dziś zapraszają na kolejne edycje Targów Partnerskich Producentów Mebli.


Pozostałe wydarzenia