Konsul Maroka z wizytą w Szynaka Meble

08-05-2015

Konsul Maroka z wizytą                   w Szynaka Meble

 

 

6 maja br. biznesową wizytę w naszej firmie złożył konsul Maroka Abderrahim Ait Slimane. To nie pierwszy tak wyjątkowy gość jakiego mieliśmy przyjemność podejmować w naszej firmie. W styczniu br. gościliśmy przedstawiciela Królestwa Arabii Saudyjskiej Szejka Abdullaha F. Alkraideesa. Szeroko rozwinięty eksport naszych mebli od wielu lat sprzyja wizytom ,,egzotycznych” gości.

Obszarem zainteresowania Konsula Maroka była chęć zapoznania się z bogatą ofertą produktową naszej firmy. W Centrum Wystawienniczym Szynaka w Iławie Konsul poznał prawie 60 letnią tradycję i historię naszej firmy jak również szeroką ofertę produktową. Różnorodność mebli, ich nowoczesny design, kolory i kształt wzbudziły ogromne zainteresowanie i zachwyt gościa. Wyraził on swoje uznanie dla właścicieli firmy Prezesów Aliny i Jana Szynaka, którzy w tak krótkim czasie potrafili tak znacząco rozwinąć swój biznes, dzięki czemu dziś jako nieliczni w branży oferują swoim klientom różnorodne materiałowo meble, służące do aranżacji wszystkich pomieszczeń naszych mieszkań czy domów.

Wierzymy, że spotkanie to zaowocuje długoletnią współpracą, w wyniku której meble sygnowane naszym logo będą zdobiły wnętrza mieszkań i domów mieszkańców Maroka. 

 

Pozostałe wydarzenia