Szynaka-Meble Sp. z o.o. GLOBALNYM AMBASADOREM POLSKIEJ GOSPODARKI.

29-09-2016

Szynaka-Meble Sp. z o.o. GLOBALNYM AMBASADOREM POLSKIEJ GOSPODARKI.

 

 

 

 

 

 

 

Szynaka-Meble Sp. z o.o. została uhonorowana prestiżowym tytułem Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii „Firma Globalna”. Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 28 września br. w siedzibie BCC w Warszawie.

Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolski konkurs, który ma na celu wyróżnianie oraz promowanie przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych oraz promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych. Laureaci są doceniani za promowanie Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspieranie dobrego wizerunku polskiego przedsiębiorcy, przyczynianie się do rozwoju gospodarczego kraju i budowanie kapitału zaufania wobec Polski i Polaków.

Wyróżnienia w kategorii „Firma Globalna” trafiają do firm, które realizują inwestycje na rynku europejskim i na innych kontynentach, stając się podmiotami działającymi w wymiarze światowym.

Jesteśmy dumni, że wypracowana przez lata globalna strategia rozwoju pozwala nam osiągać kolejne sukcesy. Jako firma rodzinna ze 100% rodzimym kapitałem od prawie 60 lat z sukcesem realizujemy kolejne projekty na arenie międzynarodowej, udowadniając tym samym, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań w branży meblowej. Jesteśmy dumni,  że udało nam się zbudować potężną Grupę Meblową, która nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim za granicą jest ceniona za wysoką jakość produktów, profesjonalizm, wiarygodność i rzetelność biznesową. Jesteśmy przekonani, że promując polską myśl techniczną i kreatywność polskich rozwiązań budujemy zaufanie wobec polskiej branży meblowej i tworzymy pozytywny wizerunek Polski i Polaków w świecie. 

Pozostałe wydarzenia