Centrum Przemysłu Meblowego Szynaka - Inwestycją Roku 2015.

07-11-2016

Centrum Przemysłu Meblowego Szynaka - Inwestycją Roku 2015.Szanowni Państwo,

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 21 października br. podczas uroczystej Gali Plebiscytu Gazety Olsztyńskiej Inwestycja Roku 2015 w Filharmonii Warmińsko – Mazurskiej w Olsztynie, Pan Prezes Jan Szynaka odebrał nagrodę w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu dla inwestycji Grupy Meblowej Szynaka - Centrum Przemysłu Meblowego w Lubawie

Centrum Przemysłu Meblowego w Lubawie to nowoczesny budynek biurowy na miarę XXII wieku, o powierzchni użytkowej ponad 1500 m². Wyposażone w przestronne i nowoczesne sale multimedialne pozwala pracownikom Grupy Meblowej Szynaka na bezpośredni kontakt z Kontrahentami i Klientami z całego świata. Jego powstaniu przyświecała idea zjednoczenia światowej, europejskiej i krajowej branży meblowej. Centrum Konferencyjno Szkoleniowe w Lubawie to swoista wizytówka Grupy Meblowej Szynaka, wyróżniająca się na tle innych swoją innowacyjnością i nowoczesnością.

Otrzymane wyróżnienie dowodzi, iż inwestując w rozwój Grupa Meblowa Szynaka podąża we właściwym kierunku, utrzymując tym samym pozycję lidera w branży meblowej. Jesteśmy dumni z tego, że nasze działania i inwestycje są zauważane i doceniane przez innych. Dowodem tego są tysiące głosów oddanych w plebiscycie, za które serdecznie dziękujemy.  

 

Pozostałe wydarzenia