Pan Prezes Jan Szynaka CZŁOWIEKIEM ROKU 2015.

12-02-2016

Pan Prezes Jan Szynaka CZŁOWIEKIEM ROKU 2015.

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

jest nam niezmiernie miło poinformować, że Pan Prezes Jan Szynaka został CZŁOWIEKIEM ROKU 2015 w plebiscycie organizowanym przez branżowy miesięcznik Meble Plus. Ten prestiżowy tytuł przyznawany jest osobom, które swoją aktywną działalnością  na rzecz nie tylko własnej firmy ale i całego środowiska branżowego stanowią dla innych godny wzór do naśladowania. 

To nie pierwsza tak prestiżowa nagroda przyznana Panu Prezesowi. Do najważniejszych możemy zaliczyć: Orzeł Eksportu, Branżowy Lider Zmian, Lider Polskiego Biznesu, Ambasador Firm Rodzinnych, Człowiek Roku 2012, Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej.

Panu Prezesowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szanowni Państwo,

 

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż z dniem 18 sierpnia 2015 roku Pan Prezes Jan Szynaka objął funkcję Prezesa Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli (OIGPM).

OIGPM jest organizacją, która integruje polską branżę meblarską w celu skutecznego współuczestnictwa w kształtowaniu rozwoju polskiej branży meblarskiej, aktywnie promuje polskie meble w kraju i na świecie oraz wspiera dążenia do zapewnienia konsumentom pełnej satysfakcji z zakupu i użytkowania wyrobów polskiego przemysłu meblarskiego.

To nie pierwsza tak prestiżowa funkcja pełniona przez Pana Prezesa. Lista instytucji, organizacji oraz stowarzyszeń, w których pracach uczestniczy bądź uczestniczył Pan Prezes jest długa i cały czas się powiększa.

Będąc wielkim autorytetem w branży meblowej, Pan Prezes przez wielu uznawany jest za jednego z najlepszych menedżerów w Polsce. Regularnie obejmuje patronatem liczne konkursy oraz akcje społeczne, w tym akcje o charakterze charytatywnym. Zawsze aktywny zawodowo systematycznie wyznacza sobie i innym coraz to nowe zadania i cele, które z sukcesem są realizowane. Bezkompromisowość, odwaga i skuteczność w myśleniu oraz działaniu to główne cechy Pan Prezesa Jana Szynaka. Laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień: Branżowy Lider Zmian, Lider Polskiego Biznesu, Ambasador Firm Rodzinnych, Człowiek Roku, Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej.

Panu Prezesowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

- See more at: http://www.szynaka.pl/event/Prezes#sthash.oo2JVqJM.dpuf

Szanowni Państwo,

 

jest nam niezmiernie miło poinformoać, że Pan Prezes Jan Szynaka za dbałość i ciągły rozwój Grupy Meblowej Szynaka jako prężnie działającego przedsiębiorstwa rodzinnego i wkład w rozwój całego, polskiego rynku meblowego jako Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli został nominowany do konkursu CZŁOWIEK ROKU 2015.

- See more at: http://www.szynaka.pl/event/czlowiek#sthash.hUdxxCiE.dpuf

Pozostałe wydarzenia