Pan Prezes Jan Szynaka w gronie finalistów prestiżowego konkursu EY Przedsiębiorca Roku.

22-12-2016

Pan Prezes Jan Szynaka w gronie finalistów prestiżowego konkursu EY Przedsiębiorca Roku.
Szanowni Państwo,

 

z ogromną radością pragniemy poinformować, że Pan Prezes Jan Szynaka znalazł się w gronie finalistów 14 edycji prestiżowego konkursu EY Przedsiębiorca Roku, do którego nominowani są właściciele firm z sukcesem rozwijający swoje przedsiębiorstwa na arenie międzynarodowej.

EY Przedsiębiorca Roku to jedyna na tak dużą skalę międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych przedsiębiorców na świecie. Konkurs wypełnia misję wspierania, rozwoju i promocji najbardziej wartościowych firm prywatnych.W Polsce, od 2003 roku niezależne Jury nagradza przedsiębiorców wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami biznesowymi.W ścisłym finale 14. polskiej edycji tego prestiżowego konkursu w kategorii Produkt i Usługi znalazł się Pan Prezes Jan Szynaka.

– To była wyjątkowa edycja. Po pierwsze, dlatego, że w konkursie mieliśmy do czynienia z ogromną różnorodnością modeli biznesowych, które pokazują jak jesteśmy otwarci, pomysłowi, innowacyjni i po prostu przedsiębiorczy. To dobry znak dla naszej gospodarki. Ponadto w finale mieliśmy przedstawicieli znakomitych firm rodzinnych, w których pasja do biznesu przekazywana jest pokolenia na pokolenie. Firmy rodzinne odgrywają dużą rolę w lokalnych społecznościach, w których często są liderami w zakresie zaangażowania w działania filantropijne i odpowiedzialne społecznie– mówił Jacek Kędzior, Partner Zarządzający EY Polska.

To prestiżowe wyróżnienie to powód do dumy dla całej Grupy Meblowej Szynaka. W imieniu zespołu pracowników serdecznie gratulujemy Panu Prezesowi i życzymy dalszych sukcesów.Pozostałe wydarzenia