Szynaka-Meble Sp. z o.o. Firmą Dobrze Widzianą.

25-11-2016

Szynaka-Meble Sp. z o.o. Firmą Dobrze Widzianą.

 


Firma Szynaka-Meble Sp. z o.o. po raz kolejny została laureatem konkursu Firma Dobrze Widziana, organizowanego przez Business Centre Club. Kapituła konkursu doceniła zaangażowanie naszej firmy w realizowanie strategii odpowiedzialnego rozwoju w Polsce. 

Projekt ma na calu wspieranie polskich przedsiębiorstw w zarządzaniu zgodnym ze standardami społecznej odpowiedzialności biznesu.

Tytuł Firmy Dobrze Widzianej jest dla nas docenieniem naszej misji, którą staramy się realizować na wielu szczeblach naszej organizacji oraz współpracy z otoczeniem.  Jako działająca globalnie organizacja uważamy, że celem naszej działalności jest coś więcej, niż tylko ekonomiczny zysk. Staramy się, aby nasze otoczenie, nasi pracownicy byli z nas dumni i identyfikowali się z nami.  W Grupie Meblowej Szynaka społeczną odpowiedzialność biznesu  traktujemy jako element głównego nurtu zarządzania i doskonalenia naszych firm. Odpowiedzialność za środowisko naturalne i otoczenie społeczne jest elementem naszej misji. Nadając szczególne znaczenie społecznej odpowiedzialności w polityce firmy, dajemy dowód swego przekonania o wadze odpowiedzialnego i etycznego przywództwa, opartego na zasadach zrównoważonego rozwoju podejścia do posiadanych zasobów naturalnych i społecznych, a także o znaczeniu aktywnego zarządzania swoim wpływem na otoczenie.


Nagrodę odebrał koordynator marketingu Szynaka Meble - Rafał Trawiński.

Pozostałe wydarzenia