Nagroda INSPIRACJE 2016 dla kolekcji mebli DESJO.

29-04-2016

Nagroda INSPIRACJE 2016 dla kolekcji mebli DESJO.Szanowni Państwo,


miło nam poinformować, że meble DESJO z naszej oferty zostały nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem INSPIRACJE 2016 w kategorii sypialnia.

Konkurs INSPIRACJE 2016 został zorganizowany przez Świat Rezydencji Wnętrz i Ogrodów oraz Wydawnictwo Koncept. Dzięki tej inicjatywie organizatorzy w sposób szczególny wyróżnili produkty wykończenia, wyposażenia i aranżacji wnętrz, o najwyższej jakości i oryginalnym wzornictwie, nadając im tytuły INSPIRACJE 2016 i INSPIRACJE 2016 WYRÓŻNIENIE. Konkurs skierowany był do producentów, dystrybutorów mebli, dodatków, sprzętu AGD, materiałów wykończeniowych, a także wszelkiego rodzaju dekoracji, które sprawiają, że nasze najbliższe otoczenie staje się niepowtarzalne.
Ponad 70 produktów w 9 kategoriach oceniało profesjonalne Jury złożone z projektantów wnętrz, architektów, reprezentantów instytucji związanych z dizajnem, którzy na co dzień współpracują z magazynem Świat Rezydencji Wnętrz & Ogrodów. Jak zapewniali organizatorzy nagrodzone w konkursie INSPIRACJE 2016 produkty są odkryciem nie tylko dla projektantów, dekoratorów, ale także właścicieli domów i mieszkań. Dzięki tak prestiżowemu wyróżnieniu staną się one zachętą do twórczego myślenia na temat otaczającej nas przestrzeni. 

Uroczysta Gala Wręczenia Nagród i Wyróżnień w konkursie odbyła się 26 kwietnia 2016 roku w warszawskim Vitkacu podczas Laboratorium Dobrej Marki. Nagrodę w imieniu firmy Szynaka-Meble odebrała nasza Projektantka - Agnieszka Urbańska. 

Pozostałe wydarzenia