Osobowości i Sukcesy Roku 2016 dla Pana Prezesa Jana Szynaka i firmy Szynaka Meble.

03-12-2016

Osobowości i Sukcesy Roku 2016 dla Pana Prezesa Jana  Szynaka i firmy Szynaka Meble.
Osobowości i Sukcesy  Roku 2016

 

3 grudnia 2016 roku w Mikołajkach odbyła się kolejna edycja prestiżowej Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2016 Warmii i Mazur”. Wydarzenie przyciągnęło najciekawsze i najbardziej zasłużone osobistości ze świata mediów, nauki, kultury, biznesu i polityki. W kategorii „Osobowość roku” wśród wyróżnionych znalazł się Pan Prezes Jan Szynaka oraz firma Szynaka-Meble, której przyznano statuetkę „Luksusowa Marka”.

Sukces to motywacja każdego działania, chęć wyróżnienia się wśród innych, a wybitne osobowości kształtują wszystko co nas otacza. To credo przyświecało tegorocznej gali.

Coroczne spotkanie pozwala przyznać wyróżnienie osobom i firmom, których dokonania były w danym roku i w danym regionie szczególnie dostrzegalne. Statuetki przyznawane są w wielu kategoriach i uwzględniają wszelkie branże. W kapitule zasiadają przedstawiciele redakcji magazynu „Osobowości i Sukcesy” oraz laureaci minionych edycji. 

Uroczystą galę uatrakcyjniły liczne występy znanych artystów m.in.: Izabeli Trojanowskiej i Krzysztofa KASA Kasowskiego. 


W imieniu firmy Szynaka-Meble nagrodę odebrał Dyrektor ds. Zakupów Pan Piotr Kuśmierz.

Pozostałe wydarzenia