Jan Szynaka po raz kolejny wybrany Prezesem OIGPM.

23-06-2017

Jan Szynaka po raz kolejny wybrany Prezesem OIGPM.

 

 

 

 

 

 

 

Obecny Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli, Jan Szynaka będzie kierował Izbą przez kolejne dwa lata. Taką decyzję w czerwcu b.r. jednogłośnie podjęli członkowie rady.

– Cieszę się, że moja dotychczasowa praca na rzecz Izby i branży meblowej została doceniona. To niezwykle ważne, że od ponad 20 lat możemy wspólnie poprawiać wizerunek oraz status polskiego przemysłu meblarskiego w Polsce i na arenie międzynarodowej – mówi Prezes Jan Szynaka - W ostatnich latach wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi realizowaliśmy znaczące projekty, wśród których warto wymienić m.in. Branżowy Program Promocji Branży Meblarskiej, który wdrażany był na wybranych rynkach europejskich oraz inne międzynarodowe projekty - dodaje Prezes Szynaka.

Misją Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli jest integracja polskiej branży meblarskiej w celu skutecznego współuczestnictwa w kształtowaniu rozwoju polskiej branży meblarskiej, aktywne promowanie polskich mebli w kraju i na świecie oraz wspieranie dążeń do zapewnienia konsumentom pełnej satysfakcji z zakupu i użytkowania wyrobów polskiego przemysłu meblarskiego. 

Panu Prezesowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Pozostałe wydarzenia