Produkt Warmia Mazury

10-10-2014

Produkt Warmia Mazury

Miło nam poinformować, że nasze meble otrzymały prestiżowe wyróżnienie - certyfikat ,, Produkt Warmia Mazury" przyznawany przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie.

Ideą projektu jest wspieranie lokalnych firm, promocja ich usług i towarów na rynku krajowym i zagranicznym. Znak ten to przede wszystkim informacja, że dany produkt, usługa są wytwarzane, świadczone przez firmy z naszego województwa. Poprzez nasze meble promujemy i szerzymy rozpoznawalność, atrakcyjność gospodarczą i przyrodniczą naszego regionu. Pośrednim przesłaniem tego projektu jest szerzenie wśród mieszkańców województwa lokalnego patriotyzmu. Produkty oznaczone logo ,,Produkt Warmia Mazury" kształtują przekonanie wśród lokalnego społeczeństwa, że dany produkt czy usługa są świadczone przez rodzime firmy, zatrudniające naszych mieszkańców.
Kupując produkty regionalne mamy pośredni wpływ na zmniejszenie bezrobocia, wsparcie i rozwój gospodarczy naszego regionu. Dzięki temu lokalne firmy mogą się rozwijać i promować nie tylko siebie ale przede wszystkim piękno Warmii i Mazur.

 

Certyfikat odebrał Prezes Jan Szynaka


Pozostałe wydarzenia