Szynaka Meble znów w czołówce.

28-06-2017

Szynaka Meble znów w czołówce.

 Z ogromną satysfakcją informujemy, że firma Szynaka-Meble znalazła sie na podium i zajęła 3. miejsce w rankingu producentów mebli skrzyniowych organizowanym przez magazyn Meble Plus. To awans o 3 pozycje w stosunku do roku poprzedniego. Wyboru laureatów dokonali przedstawiciele ponad 130 salonów meblowych.

Podstawą do sporządzenia „Rankingu Producentów Mebli Skrzyniowych i Tapicerowanych” były informacje uzyskane w salonach meblowych zlokalizowanych w różnych regionach Polski. Swoją wiedzą i spostrzeżeniami podzielili się przedstawiciele ponad 130 punktów handlowych. Znalazły się wśród nich zarówno niewielkie salony meblowe, jak też placówki funkcjonujące w największych polskich miastach. Oprócz lokalizacji różniła je też powierzchnia ekspozycyjna i strategia sprzedaży. Tak duże zróżnicowanie pozwoliło uzyskać miarodajne dane na temat marek, które cieszą się największym uznaniem wśród klientów. Przy ocenie producentów, salony meblowe brały pod uwagę: wysokość obrotów, jakość kontaktów handlowych, jakość serwisu gwarancyjnego, jakość rozpatrywania reklamacji, jakość materiałów promocyjnych i ogólną jakość współpracy.

Znalezienie się w ścisłej czołówce rankingu jest dla nas podsumowaniem pracy wszystkich działów firmy i okazaniem ogromnego zaufania jakim darzą nas kontrahenci. Zajęcie trzeciego miejsca bardzo nas cieszy i motywuje do dalszej, jeszcze lepszej pracy.

Dziękujemy naszym Partnerom za zaufanie i oddane głosy na naszą firmę. 

 

 

Pozostałe wydarzenia