Nowy salon firmowy Szynaka Meble już otwarty !!!

06-12-2016

Nowy salon firmowy Szynaka Meble już otwarty !!!

 

 

6 grudnia z okazji mikołajek sprawiliśmy naszym klientom nie lada niespodziankę. Tego dnia otwarty został nowy salon firmowy Szynaka Meble. Można w nim znaleźć szeroki wybór najwyższej jakości mebli z kolekcji PrestigeLine i TrendLine, które pozwolą zaaranżować jadalnię, sypialnię, salon, pokój młodzieżowy, dziecięcy i biuro. Poza meblami skrzyniowymi w salonie można znaleźć meble tapicerowane i bogatą ofertę stołów i krzeseł.

Oficjalnego otwarcia dokonali Państwo Prezes Alina i Jan Szynaka. W uroczystości wzięli udział włodarze miast, kontrahenci, pracownicy oraz mieszkańcy regionu. Pierwsi klienci zostali obdarowani drobnymi upominkami firmowymi oraz specjalnymi rabatami. Na powierzchni ponad 700 m2 znalazły się projekty wyróżniające się nowoczesnym designem, najwyższą jakością i precyzją wykonania. Przestronne wnętrze obiektu pozwala klientom dokładnie zapoznać się z szerokim asortymentem firmy Szynaka-Meble. Eleganckie ekspozycje poszczególnych kolekcji inspirują do stworzenia niebanalnych aranżacji we własnym wnętrzu, a profesjonalna i miła obsługa doradza klientom oraz służy cenną radą.

Salon firmowy Szynaka Meble znajduje się w Lubawie, przy ulicy 19 Stycznia 25 i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, w sobotę 9.00 13.00.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

 

źródło e-lubawa.

Pozostałe wydarzenia