Szynaka Meble wspiera sport.

06-03-2017

Szynaka Meble wspiera sport. 

 


Szynaka Meble ma długoletnią historię współpracy ze sportowcami. Firma wspiera wiele dyscyplin m.in.: piłka nożna, piłka siatkowa, lekkoatletyka, kolarstwo, żużel, żeglarstwo, boks czy taniec towarzyski. 18 lutego 2017 roku poznaliśmy najpopularniejszych sportowców Warmii i Mazur, którzy zostali wyłonieni w 56 Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Warmii i Mazur, organizowanego przez Grupę WM, wydawcę Gazety Olsztyńskiej. Swój udział w tym święcie sportu miała również firma Szynaka Meble, która od wielu już lat jest głównym sponsorem plebiscytu. Za wspieranie promocji osiągnięć sportowców reprezentujących Warmię i Mazury Państwo Prezes Alina i Jan Szynaka odebrali  z rąk organizatorów podziękowanie.

Podczas uroczystej Gali Właściciele firmy Szynaka Meble jako promotorzy i ambasadorzy aktywności fizycznej wręczyli mieszkańcowi powiatu iławskiego, wioślarzowi Wir Iława, Panu Maciejowi Jeżyńskiemu nagrodę w kategorii Sportowy Talent Roku.

Musimy pamiętać, że przede wszystkim młodzi ludzie są aktywni i widzimy ich na arenach krajowych i międzynarodowych, a nie przed komputerami. Tak więc taką aktywność trzeba wspierać bezgranicznie – powiedział Prezes Jan Szynaka. 

Firma Szynaka Meble każdego dnia jest tam, gdzie rodzą się talenty. Dostrzegamy potencjał młodych ludzi, bo dzięki nim możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość. Wspieramy najlepszych zawodników i tych, którzy są na początku sportowej kariery. Doskonale wiemy, że bezpieczeństwo finansowe, to punkt wyjścia do osiągania najlepszych wyników, nie tylko w sporcie. Wierzymy w siłę marzeń, pomagając zamieniać je na medale. Kibicujemy na boisku, ringu, parkiecie i torze wyścigowym. Wspólnie ze sportowcami różnych dyscyplin piszemy opowieść o lepszym świecie, by oni mogli zapisać się w historii światowego sportu.


Pozostałe wydarzenia