Państwo Prezes Alina i Jan Szynaka bohaterami książek.

04-12-2015

Państwo Prezes Alina i Jan Szynaka bohaterami książek.

4 grudnia o godz. 19.00 w Oranżerii Pałacu w Wilanowie odbyła się Królewska Gala Sukcesu, czyli premiera książki „Sukces Jest Kobietą. Polka Potrafi!”. W projekcie wzięło udział ok. 50 kobiet sukcesu – od właścicielek małych firm, przez projektantki, piosenkarki, aktorki po szefowe dużych koncernów.

To jedyny taki projekt w Polsce, który promuje kobiety przedsiębiorcze, bez względu na branżę czy wyniki finansowe – promuje kobiety, które swoją wytrwałością, zapałem, pracowitością i pomysłowością mogą inspirować wszystkie kobiety w Polsce – mówiła podczas uroczystej Gali Aneta Zadroga, pomysłodawczyni i wydawca książki.

Jedną z bohaterek, która na łamach książki dzieli się swoimi doświadczeniami i zdradza receptę na sukces życiowy i biznesowy jest Pani Prezes Alina Szynaka.

Książkę można kupić już od 14.12.2015 w sieci sklepów Empik jako dodatek do czasopisma EksMagazyn.  

Z kolei Pan Prezes Jan Szynaka opowiada o przebiegu swojej kariery zawodowej na łamach książki "Wizjonerzy i biznesmeni"
To wyjątkowa pozycja na polskim rynku wydawniczym. Zawiera 6 wywiadów-rzek z właścicielami znaczących firm meblarskich. W szczerych rozmowach opowiadają oni o sukcesach i porażkach swoich oraz swoich firm, o niesamowitej dynamice życia gospodarczego w Polsce, w okresie przemian gospodarczych ale nie unikają także wspomnień z życia prywatnego, co czyni publikację prawdziwym branżowym unikatem.

Zachęcamy Państwa do lektury...

 

 

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości Grupy Medialnej LifeStyle.

Pozostałe wydarzenia