Szynaka Meble na Targach Meble Polska w Poznaniu!

20-02-2015

Szynaka Meble na Targach Meble Polska w Poznaniu!

Grupa Szynaka Meble po raz kolejny pokaże siłę na targach MEBLE POLSKA 2015


Poznań :: 17-20.02.2015,

Hala: 3 A,
Stoisko: nr 8

 

Wystąpienie Grupy Szynaka Meble na targach MEBLE POLSKA w 2015 roku będzie miało bardzo wyrazisty charakter.
Stoisko o powierzchni 300 m kw. wyróżniać się będzie ściśle określoną stylistyką, którą będą tworzyły nie tylko meble wyróżniające się wysoką jakością wykonania, różnorodnością materiału, koloru czy kształtu ale cała otoczka – wnętrze, dekoracje, oświetlenie, muzyka, zapach, a nawet smak będą zachwycały przybyłych gości. Cała koncepcja stoiska targowego utrzymana zostanie w stylu Industrialnym (Loftowym), przy projektowaniu którego firma bazowała na takich tendencjach jak: upcycling, indywidualizm i industrial herritage.

Z myślą o licznych gościach i partnerach biznesowych z całego świata Grupa Szynaka przygotowała bogatą ofertę produktową odzwierciedlającą najnowsze, światowe trendy wzornicze jak również oryginalne i wyjątkowe rozwiązania kolorystyczno -technologiczne. Poza nowościami przygotowanymi specjalnie na tę edycję targów firma zaprezentuje kilka znanych, nieco rozbudowanych wiodących produktów.

W tym roku Grupa Szynaka po raz pierwszy zaznaczy swoją obecność w ramach Arena Design i XIV Projektu Edukacyjno-Projektowego realizowanego przez Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu.

Na stoisku Arena Design – na dwóch odrębnych ekspozycjach - zaprezentowane zostaną 3 kuchnie marki moelke, autorstwa studentów wzornictwa przemysłowego, dedykowane różnym grupom docelowym oraz 2 nowe dekory jednego z dostawców Grupy Szynaka - firmy Pfleiderer, pokazane w projekcie stolika okolicznościowego i komody. Ekspozycja mebli zostanie zaprezentowana w sposób nowatorski, nawiązujący do współczesnych trendów projektowych. Celem udziału Grupy Szynaka w Arena Design jest pokazanie środowisku projektantów, architektów wnętrz, że firma jest otwarta na współpracę, a jej meble w pełni nawiązują do aktualnych trendów i z łatwością mogą zostać wykorzystane w różnych aranżacjach.

Właściciele Grupy Szynaka Meble z przyjemnością zapraszają wszystkich do odwiedzenia stoiska targowego, na którym gwarantują bogatą ofertę produktową połączoną z atrakcyjnymi warunkami handlowymi i przyjazną atmosferą spotkania.


Pozostałe wydarzenia