Bożonarodzeniowe spotkania wigilijne w Grupie Meblowej Szynaka.

23-12-2016

Bożonarodzeniowe spotkania wigilijne w Grupie Meblowej Szynaka.Wielka, pracownicza rodzina spotkała się przy wigilijnym stole.

 

Grupa Meblowa Szynaka dba o wartości rodzinne i kultywowanie tradycji, dlatego jak co roku w ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia odbyły się spotkania opłatkowe pracowników. Świąteczny i uroczysty charakter kolacji wigilijnych podkreślały dekoracje świetlne, którymi ozdobiono Pałac Mortęgi. To była niepowtarzalna okazja do wspólnego spędzenia tego wyjątkowego czasu. Przy wigilijnym stole spotkali się właściciele, partnerzy handlowi, przedstawicieli władz samorządowych oraz pracownicy. Podziękowania za całoroczny trud i wspólną pracę oraz  życzenia zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia złożyli pracownikom, ich rodzinom i zaproszonym gościom Państwo Prezes Alina i Jan Szynaka oraz przedstawiciele Zarządu Grupy Meblowej Szynaka.

Spotkanie opłatkowe uświetnił występ dzieci z Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie. Uczestnicy wysłuchali również koncertu kolęd i podzielili się opłatkiem. Tradycyjnie nie zabrakło też wizyty świętego Mikołaja, który obdarował zgromadzonych upominkami. 

Pozostałe wydarzenia