Wspieramy najlepszych!

02-10-2014

Wspieramy najlepszych!

2 października 2014 roku podpisana została umowa współpracy pomiędzy naszą firmą, a Olsztyńskim Klubem Sportowym Piłki Siatkowej Mężczyzn AZS UWM S.A. Drużyna ta ponad 64 lata historii, w której od lat gra wielu utytułowanych i znanych siatkarzy, reprezentantów Polski na czele z mistrzem olimpijskim z Montrealu (1976) Zbigniewem Lubiejewskim.
Od piętnastu lat występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej i jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiej siatkówki - pięciokrotny mistrz polski, siedmiokrotny zdobywca Pucharu Polski, a także europejski wicemistrz Zdobywców Pucharów. Patrząc na ubiegłoroczne osiągnięcia drużyny jesteśmy dumni, że pośrednio mamy wpływ na jej dokonania i rozwój. Utożsamiamy się z nią i każdy wygrany mecz traktujemy jak własny sukces.

W imieniu całej Grupy Meblowej Szynaka życzymy powodzenia i realizacji postawionych celów w kolejnym sezonie siatkarskim Plus Ligi 2014/2015.

 

Umowę podpisali: pierwszy od lewej Tomasz Jankowski - Prezes Klubu AZS Olsztyn i Waldemar Mieczkowski -Dyrektor Finansowy Szynaka Meble Sp. z o.o.

Pozostałe wydarzenia