Grupa Szynaka wspiera lokalnych producentów żywności!

30-01-2015

Grupa Szynaka wspiera lokalnych producentów żywności!

Firma Szynaka Meble promując zdrowy tryb życia wśród swoich pracowników wspiera lokalnych producentów żywności.


Z przyjemnością informujemy, że Grupa Meblowa Szynaka przyłączyła się do ogólnopolskiej inicjatywy wspierającej polskich producentów żywności. Przez najbliższe 3 miesiące każdy pracownik zatrudniony w naszej Grupie otrzyma codziennie zdrowe, polskie jabłko. Głównym przesłaniem tego przedsięwzięcia jest promocja zdrowego trybu życia wśród naszych pracowników jak również solidaryzowanie się z lokalnymi sadownikami pozbawionymi wpływów finansowych z eksportu polskich owoców do Rosji.

Poprzez dostarczanie naszym pracownikom codziennie świeżych jabłek udowadniamy jak wielką wagę przykładamy do zapewnienia im godziwych warunków pracy, dbając tym samym o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Jesteśmy przekonani, że świeże, zdrowe owoce wpłyną każdego dnia na ich dobry nastrój, a co najważniejsze dostarczą mocną dawkę cennych wartości odżywczych. Wszystko to sprawi, że będą czuli się mocniejsi zarówno fizycznie jak i umysłowo. Dzięki tym działaniom będziemy mieli bezpośredni, pozytywny wpływ na wiele czynników związanych z pracą i funkcjonowaniem naszych pracowników, a przede wszystkim z dbałością o ich zdrowie. 

Dobro lokalnej społeczności, jest wartością priorytetową od początku istnienia naszej firmy. Jako producent o globalnym zasięgu zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności społecznej jaka na nas spoczywa. W myśl dewizy być ,,zawsze blisko ludzi”, którą od prawie 60 lat realizujemy, podejmujemy liczne działania charytatywne, sponsoringowe, wspierające lokalną działalność społeczną i kulturalną.

Udział w akcjach społecznych utwierdza właścicieli Alinę i Jana Szynaka w przekonaniu, że dzięki swoim działaniom mają bezpośredni wpływ na polepszenie warunków bytowych niejednej rodziny ze swojego otoczenia. Właściciele firmy zachęcają również innych przedsiębiorców do wspierania podobnych akcji społecznych i tym samym pomagania innym. Zaangażowanie w inicjatywy społeczne, współodpowiedzialność za życie i poprawę bytu innych oraz pomoc i dzielenie się z najbardziej potrzebującymi powinny być najważniejszymi wartościami każdej firmy, wpisanymi w ich strategię rozwoju.

Pozostałe wydarzenia