Szynaka-Meble Sp. z o.o. Wybitnym Eksportem Roku.

07-12-2016

Szynaka-Meble Sp. z o.o. Wybitnym Eksportem Roku.

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

miło nam poinformować, że Szynaka-Meble Sp. z o.o. po raz kolejny znalazła się wśród krajowych championów i została nagrodzona za wybitne osiągnięcia eksportowe. Otrzymała tytuł „Wybitny Eksporter Roku 2016” oraz List Gratulacyjny i Puchar Stowarzyszenia Eksporterów Polskich.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w trakcie XV Kongresu Eksporterów Polskich, 17 listopada 2016 r. w Sali Pod Kopułą w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie.

W Liście Gratulacyjnym Stowarzyszenie Eksporterów Polskich podziękowało Prezesowi Janowi Szynaka "za zaangażowanie w działalność eksportową, która sprzyja budowie pozytywnego wizerunku Polski w kraju i na arenie międzynarodowej".

Nagroda ta to dla Grupy Meblowej Szynaka kolejny dowód uznania za bardzo dobre wyniki i zaangażowanie w rozwój eksportu. To niewątpliwy sukces zarówno Zarządu, jak i wszystkich pracowników Grupy. Jesteśmy dumni z tego, że naszą działalnością eksportową budujemy pozytywny wizerunek polskiej gospodarki w kraju i na arenie międzynarodowej. 

Pozostałe wydarzenia