Kolekcja mebli ZEFIR Produktem Roku 2017.

22-02-2017

Kolekcja mebli ZEFIR Produktem Roku 2017.

 


16 lutego 2017 podczas 4 Design Days w Katowicach, rozstrzygnięto jeden z najstarszych konkursów branżowych w Polsce – „Meble Plus – Produkt Roku”. Laureatami zostały firmy wyróżniające się ponadprzeciętnymi walorami estetycznymi, innowacyjnymi rozwiązaniami i wysoce zaawansowanymi technologiami. W 16 kategoriach zgłoszono ponad 70 produktów, spośród których wyróżniono najlepsze meble, akcesoria i materiały dla meblarstwa. 

W gronie jurorów konkursu znaleźli się eksperci od wielu lat działający w branży meblowej 
i profesjonalnie zajmujący się aranżacją wnętrz – przedstawiciele salonów meblowych, sieci handlowych i hurtowni, osoby reprezentujące instytucje, stowarzyszenia i targi branżowe oraz projektanci i dziennikarze. Swoje nagrody przyznali także redakcja magazynu Meble Plus oraz internauci, którzy oddali głosy za pośrednictwem portalu Biznesmeblowy.pl.

Wśród laureatów konkursu, w kategorii meble do sypialni pierwsze miejsce zajęła kolekcja mebli ZEFIR z naszej oferty.

Zefir to meble do sypialni, które pozwalają na stworzenie niezwykłego miejsca, sprzyjającego budowaniu atmosfery relaksu i regeneracji. Kolorystyczne połączenie ciepłego i pełnego szlachetnego wyrazu  orzecha San Diego z ponadczasową bielą w połysku oraz uwypuklone asymetryczne  linie, wzmacniają ponadczasowy charakter zestawu. Uroku dodaje standardowe podświetlenie wezgłowia oraz możliwość wyboru z dwóch fasonów szafek nocnych. Pojemna szafa podkreślona passepartou z oświetleniem, łoże z pojemnikiem gdzie ruszt podnoszony do góry jest w  standardzie i dedykowana  komoda z 4 szufladami, pozwalają także na stworzenie funkcjonalnego pod względem przechowywania wnętrza.

Dziękujemy wszystkim za każdy oddany głos na kolekcję mebli Zefir. 


Nagrodę w imieniu naszej firmy odebrał Pan Ireneusz Szczypski - Dyrektor WFM Kuchnie w Wolsztynie.

Pozostałe wydarzenia