MEBLE KUCHENNE

WFM KUCHNIE to nowatorskie i niepowtarzalne wzornictwo, najszerszy asortyment oraz indywidualne podejście do oczekiwań klienta. Posiadanie markowej kuchni to prestiż i gwarancja jakości. To fachowa obsługa przez certyfikowanego projektanta. Od 69 lat z pasją tworzymy kuchnie, a ich funkcjonalność jest naszym priorytetem.

 

moelke kuchnie to marka skierowana do osób, które cenią sobie wygodę oraz zwracają uwagę na najnowsze trendy i modę, do tych, którzy poszukują trwałych rozwiązań na długi czas. Spotyka się tu jakość na odpowiednim poziomie, nowoczesne wzornictwo oraz wyjątkowa funkcjonalność kuchni za przystępną cenę.

 

funkcjonalna kuchnia to kompendium eksperckiej wiedzy na temat kuchni. W tym miejscu zebrane zostały wszystkie niezbędne informacje dotyczące nie tylko projektowania kuchni, ale również wzornictwa, ergonomii i funkcjonalności, a także fachowe porady związane z jej wyposażeniem. Portal skierowany jest nie tylko do potencjalnych Klientów, ale także do studentów architektury wnętrz oraz projektantów, którzy w jednym miejscu znajdą wszystkie potrzebne informacje.