Logistic Szynaka

LOGISTIC SZYNAKA świadczy swoje usługi Klientom, którzy zdecydowali się na outsourcing usług logistycznych. Takie rozwiązanie ogranicza koszty stałe Klienta, który nie musi utrzymywać magazynu, a ponoszone przez niego koszty logistyki są proporcjonalne do wartości sprzedaży.

LOGISTIC SZYNAKA świadczy swoim Klientom usługi logistyczne, w Centrum Logistycznym wyspecjalizowanym w obsłudze mebli, przygotowanym również do obsługi innego asortymentu. Realizacja przedsięwzięcia umożliwia szybką i precyzyjną dostawę produktów do Klientów finalnych, łącznie z obsługą kompletacji oraz przepakowywania produktów. W wyniku wymiany informacji (zamówienia, potwierdzenia, awizacja) Klienci mają możliwość składania zamówień bezpośrednio drogą elektroniczną.

LOGISTIC SZYNAKA dysponuje nowoczesną powierzchnią biurową, którą udostępnia swoim Klientom. Każde biuro wyposażone jest w sieć komputerową i łącze internetowe o dużej przepustowości.

Centrum Logistyczne posiada:

- 9 hal magazynowych o łącznej powierzchni 40.000 m2
- 26 ramp załadowczych
- 9.000 mb regałów wysokiego składowania (większość 4-ro piętrowa)
- 14.400 gniazd paletowych (7 m3 każde).

Transport wewnętrzny realizowany jest za pomocą kilkudziesięciu nowoczesnych wózków widłowych, renomowanych firm jak: STILL, TOYOTA oraz CROWN, wyprodukowanych pod zamówienie specjalnie na potrzeby LOGISTIC SZYNAKA.

Kompletacja zamówień Klientów prowadzona jest z wykorzystaniem komputerowego Systemu Kierowania Magazynem, dzięki temu zlecenia przygotowywane są szybko i precyzyjnie, a pracownicy Centrum Logistycznego profesjonalnie kompletują zamówienia i przygotowują je do wysyłki. Centrum LOGISTIC SZYNAKA znajduje się w Iławie w południowo - zachodniej części województwa warmińsko mazurskiego w bezpośrednim sąsiedztwie trasy krajowej nr 16, łączącej wschodnią granicę Polski z autostradą A1.

LOGISTIC SZYNAKA
ul. Ostródzka 54
14-200 Iława
tel. (89) 644 92 00
email: logistic@szynaka.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !