Piękno na wyciągnięcie ręki

Piękno tkwi w każdym wnętrzu, trzeba tylko umiejętnie wydobyć jego potencjał. Jesteśmy po to, żeby zmieniać świat wokół Ciebie. Nasze meble tworzymy wsłuchując się w potrzeby użytkowników, a jednocześnie wykorzystując najnowsze, światowe trendy. Za sprawą różnorodnych projektów dostępnych w naszej ofercie chcemy tworzyć możliwości aranżacji pomieszczeń według indywidualnych oczekiwań.

Image

Nasze wieloletnie doświadczenie i nieustanna potrzeba kreacji pięknych i funkcjonalnych mebli sprawia, że produkty z logo Szynaka Meble wyróżniają się na tle innych propozycji dostępnych na rynku. Cenimy najwyższą jakość, dlatego w procesie produkcyjnym wykorzystujemy tylko najlepsze, starannie wyselekcjonowane materiały.  Nasze meble tworzymy w oparciu o najlepsze drewno, bo kochamy życie w zgodzie z naturą. Otaczaj się pięknem na co dzień. Za sprawą naszych mebli jest ono dostępne na wyciągnięcie ręki. 

Image
Image

Zespół profesjonalistów

Mimo że zamiast kilkuosobowego zespołu w Grupie Meblowej Szynaka pracuje obecnie prawie  3500 pracowników, właściciele wciąż przywiązują wiele uwagi relacjom międzyludzkim panującym w firmie. Motto „zawsze blisko ludzi” widoczne jest w każdym aspekcie działalności firmy Szynaka Meble i obrazuje szczególną dbałość o zadowolenie klientów i pracowników.

Kadra pracownicza nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje, dzięki czemu produkty sygnowane logo marki są synonimem nowoczesności, najwyższej jakości i trwałości. Dla właścicieli wiedza, energia oraz entuzjazm są wartościami, na których oparty jest międzynarodowy sukces firmy

Image
Image

Stworzone, by inspirować

Wizja firmy odzwierciedla zaangażowanie i dążenie do pobudzania społeczności na całym świecie w aranżowaniu wnętrz poprzez rozwój nowych technologii, opracowywanie innowacyjnych produktów i tworzenia kreatywnych rozwiązań. Każdego dnia pragniemy inspirować do kreowania pięknego świata wokół siebie. Za sprawą połączenia wieloletniego doświadczenia, profesjonalizmu, pasji i innowacyjności, Szynaka Meble tworzy niepowtarzalne meble, które podkreślą indywidualny styl wnętrza. Szeroki asortyment produktowy jest tworzony w oparciu o światowe trendy stylistyczne i światowe innowacje technologiczne.

Meble znane na wszystkich kontynentach

Meble proponowane przez markę Szynaka-Meble obecne są na każdym kontynencie, w ponad 70 krajach. Wszystkie produkty posiadają świadectwa zgodności, atesty i certyfikaty wymagane przez Klientów oraz przepisy prawa zarówno polskiego jak i międzynarodowego. Eksportowi partnerzy to m.in. przedsiębiorcy z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, USA, Turcji, Japonii, czy Korei Południowej,

Image