logo szynaka meble

Wyszukane wzornictwo i precyzyjnie dopracowane detale to znak rozpoznawczy produktów Szynaka Meble. Firma każdego roku weryfikuje swoją ofertę, dostosowując projekty do najnowszych, międzynarodowych trendów, dzięki czemu meble sygnowane logo marki zdobywają uznanie użytkowników na całym świecie. W rodzinie Szynaka pasja do tworzenia wyjątkowych mebli dziedziczona jest z pokolenia na pokolenie. Misją firmy niezmiennie od wielu lat jest zachęcanie do kreowania pięknego świata wokół siebie.

Ogromne zaangażowanie i konsekwentne dążenie do inspirowania społeczności na całym świecie, sprawia, że meble sygnowane logo tej marki są fuzją niebanalnego designu, najwyższej jakości i nieprzeciętności. Wizytówką firmy Szynaka Meble jest otwarte w 2015 roku Centrum Przemysłu Meblowego, wyróżniające się innowacyjnością i nowoczesnością Jego powstaniu przyświecała idea zjednoczenia światowej, europejskiej i krajowej branży meblowej.

Image

logo WFM Kuchnie

WFM SZYNAKA to zakład produkcyjny z ponad 70 letnim doświadczeniem. Najwyższa jakość mebli, niepowtarzalny design oraz precyzja wykonania sprawiają, że meble produkowane przez WFM Szynaka zdobywają uznanie użytkowników na całym świecie. Wykorzystanie najnowszych osiągnięć technologicznych jest znakiem rozpoznawczym tego zakładu. Firma jest liderem w sektorze produkcji mebli zarówno z drewna litego jak i płyty meblowej. Wieloletnie doświadczenie, konsekwentnie realizowana strategia rozwoju oraz kapitał ludzki pozwalają optymistycznie patrzeć na powodzenie i dalszy rozwój zakładu.

Image

logo PPUHiE Szynaka

Historia firmy Szynaka Meble rozpoczęła się w Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Usługowo-Handlowym. To właśnie tutaj w 1985 roku Prezes Jan Szynaka rozpoczął produkcję na skalę krajową i europejską. Dzisiaj zakład specjalizuje się w produkcji mebli z wyselekcjonowanego drewna brzozowego oraz sosnowego. W  lubawskiej fabryce produkuje się  około 28 tysięcy sztuk mebli rocznie.

Image

Centrum Logistyczne w Iławie to obiekt o powierzchni magazynowej przekraczającej 60 000 mkw. Codziennie odbywa się tutaj załadunek około 80-100 tirów, który usprawnia 50 ramp załadunkowych. Centrum wyposażone jest w ponad 12 000 mb. regałów wysokiego składowania o podwyższonej wysokości składowania do 9,4 m. Pod tym samym adresem znajduje również własne Centrum Wystawiennicze firmy Szynaka Meble. Na powierzchni ponad 1500 mkw. co roku organizowane są Targi Partnerskie Producentów Mebli.

Image

logo mmszynaka interline

W MM Szynaka-Interline powstaje rocznie ponad 420 257 sztuk mebli. Park maszynowy należący do nowomiejskiej fabryki łączy w sobie najnowocześniejsze osiągnięcia technologii wsparte wiodącymi rozwiązaniami z zakresu informatyzacji i zarządzania procesami produkcji. Zakład zatrudnia ponad 500 pracowników, którzy z zaangażowaniem dbają o najwyższą jakość produkowanych tutaj mebli.

Image

logo fabrykamebli szynaka

Fabryka Mebli Szynaka to zakład produkcyjny spełniający najwyższe standardy. Nowoczesne technologie wykorzystywane w procesie produkcyjnym i wiodące rozwiązania z zakresu informatyzacji pozwalają usprawnić proces produkcji. W nowomiejskiej fabryce zatrudnionych jest ponad 400 pracowników. W nowomiejskiej fabryce rocznie powstaje rocznie ponad  2 655 300 sztuk mebli. 

Image

Szynaka Living to nowoczesna fabryka o powierzchni  46 000 mkw. Przy produkcji mebli pracuje tu ponad 600 osób. Fabryka wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy, będący odzwierciedleniem najnowszych osiągnięć technologicznych, dzięki czemu proces produkcyjny jest bardziej efektywny.

Image

logo Pałac Mortęgi

Firma CLASSIC SOFA jest pierwszym zakładem w Grupie Meblowej Szynaka specjalizującym się w produkcji mebli tapicerowanych. Nowoczesny park maszynowy, konsekwentnie realizowana strategia rozwoju oraz zespół doświadczonych pracowników pozwalają optymistycznie patrzeć na powodzenie wybudowanego w 2020 roku kompleksu biurowo-produkcyjno-magazynowego. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i wzorniczych pozwala oferować na polskim i światowym rynku meblowym najwyższą jakość produkowanych mebli tapicerowanych. Inwestycja ta jest pierwszym etapem budowy fabryki Classic Sofa, docelowo jej łączna powierzchnia będzie wynosiła ponad 20 tys. m2, a pracę w niej znajdzie nawet 500 osób.

logo Pałac Mortęgi

W niewielkiej wsi Mortęgi, położonej nieopodal Lubawy właściciele Grupy Meblowe Szynaka stworzyli wyjątkowe miejsce na mapie Polski, w którym można dotknąć historii i cieszyć się pięknem natury. Kompleks Pałac Mortęgi Hotel & SPA proponuje niepowtarzalną atmosferą i wysoką jakość usług. We wnętrzach tego zabytkowego kompleksu kryje się m.in. 50 pokoi i apartamentów, luksusowa strefa Spa, oranżeria, bar, biblioteka, ośrodek jeździecki, mini zoo oraz sale konferencyjno-bankietowe.

Zobacz stronę www

Image