Katalogi
i ulotki

Lubisz styl i elegancje? Fascynują Cię wyjątkowe, niecodzienne kształty? A może przepadasz za prostotą podkreśloną krzykliwymi dodakami? W poszukiwaniu inspiracji nie wahaj się zajrzeć do najnowszych katalogów Szynaka Meble. Znajdziesz w nim wiele oryginalnych stylizacji, zaprojektowanych z myślą o Twoim domu.

Natomiast jeżeli poszukujesz wysokiej jakości w rozsądnych cenach na pewno zainteresujją Cię nasze specjalne oferty promocyjne, które znajdziesz w gazetkach Szynaka Mable. Przekonaj się sam co dla Ciebie przygotowaliśmy. Wyraź siebie z meblami Szynaka Meble!

Katalogi

Katalog PRESTIGELINE

Kolekcja 2020/2021

W poszukiwaniu nowego stylu koniecznie zajrzyj do najnowszego katalogu Szynaka Meble Prestigeline. Znajdziesz tam dziesiątki ciekawych aranżacji, które na pewno zainspirują Cię do stworzenia niepowtarzalnego klimatu w Twoim domu.

zobacz katalog

Katalog TRENDLINE

Kolekcja 2020/2021

Najnowszy katalog Szynaka Meble Trendline zachwyci Cię swoimi prostymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Daj porwać się w niesamowitą przygodę projektowania miejsca szczególnie dla ciebie ważnego - swojego domu!

zobacz katalog

Image

Szynaka Meble 60 lat

zawsze blisko ludzi

Firma Szynaka Meble istnieje już od 60 lat. Dzięki naszemu portfolio chcemy przybliżyć Ci to kim jesteśmy i w jaki sposób są wytwarzane meble, które towarzyszą Ci na co dzień, w Twoim domu.

zobacz portfolio