LIVORNO

BIAŁY

Wiemy, jak ważna jest regeneracja i odpoczynek po ciężkim dniu, dlatego stworzyliśmy kolekcję mebli Livorno, która pozwoli Ci zaaranżować sypialnię z Twoich najpiękniejszych snów. Wyjątkowa stylistyka, interesujące połączenie kolorów oraz najwyższa funkcjonalność każdej z brył sprawia, że projekty z tej linii są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Kolorystyka dębu wotan zestawiona z subtelną bielą uwydatnia wyraźny rysunek elementów pnia promieniowego. Za sprawą funkcjonalnej komody, wygodnego łóżka i pojemnych szaf w dwóch wymiarach, uda się zaaranżować wnętrze odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom. Wiemy, jak ważne są chwile spędzane z ulubioną książką po ciężkim dniu pracy w zaciszu własnej sypialni, dlatego każdą z brył zaprojektowaliśmy w taki sposób, by była w stanie sprostać indywidualnym potrzebom.

Zobacz produkty

NIEBANALNY STYL NA CO DZIEŃ

Wyjątkowe detale w postaci wstawek eksponujących element pnia, podkreślają indywidualny styl każdej bryły. Jednocześnie wszystkie projekty wyrażają nowoczesne myślenie o designie. Meble z linii Livorno to projekty na miarę najpiękniejszych wyobrażeń. Intrygujące połączenie klasycznej kolorystyki z bielą inspiruje do stworzenia wyjątkowych aranżacji. Pojemne szafy stwarzają wygodną przestrzeń do przechowywania wszelkiego rodzaju drobiazgów. Chcesz stworzyć sypialnię o wyrazistym charakterze? To świetnie się składa, bo meble z kolekcji Livorno zostały stworzone z myślą o nieprzeciętnych aranżacjach. Odważ się myśleć niestandardowo lub oddaj hołd nieprzemijającej klasyce. Stylizuj wnętrze tak jak lubisz i ciesz się wyjątkowym urokiem chwil spędzanych w zaciszu własnych czterech ścian. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich wyobrażeń o najpiękniejszych aranżacjach.

ZRELAKSUJ SIĘ

Moment odpoczynku w zaciszu własnego wnętrza po ciężkim dniu to jedna z najbardziej efektywnych form relaksu. Oświetlenie w standardzie nada wyjątkową oprawę każdej chwili spędzonej w sypialni. Pozwól sobie na chwilę tylko dla siebie i ciesz się beztroskim odpoczynkiem. Spędzaj czas tak jak lubisz i ciesz się harmonią codziennego życia. Kolekcja Livorno to projekty, które powstały z inspiracji wolnością w tworzeniu nieprzeciętnych wnętrz. Sypialnia to przestrzeń dedykowana tylko Twoim potrzebom, więc wsłuchaj się w indywidualne potrzeby. Odpoczywaj w stylu, który lubisz.

Sortuj malejąco
 1. Promocja Livorno 82 Zobacz szczegóły
  Livorno 82
  Panel okalający /passepartout- do typ 72
  280x230x23 cm (szer. x wys. x gł.)
  439 zł 870 zł
 2. Promocja Livorno 65 Zobacz szczegóły
  Livorno 65
  ławka
  165x53x35 cm (szer. x wys. x gł.)
  672 zł 1 045 zł
 3. Promocja Livorno 84 Zobacz szczegóły
  Livorno 84
  Panel okalający do typ szafy typ 73
  225x215x23 cm (szer. x wys. x gł.)
  349 zł 684 zł