LUCCA

Domowe życie to nieustanne zmiany. Przeobrażają się zarówno rzeczy materialne, jak i te niewidoczne na pierwszy rzut oka. Kolekcja Lucca to meble materializujące w sobie dynamikę codzienności i inspiruje do realizacji wielkich i drobnych planów. Każda z brył została zaprojektowana w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom i sprzyjać realizacji Twoich osobistych planów. Nowoczesne, minimalistyczne meble w uniwersalnym białym kolorze, dzięki którym zaaranżujesz kilka pomieszczeni. Doskonale pasują do przedpokoju, salonu i jadalni – to Ty decydujesz gdzie powinny się znaleźć. Funkcjonalne szuflady pozwolą utrzymać porządek, a jasna kolorystyka rozświetli wnętrze, które wystarczy uzupełnić ulubionymi dodatkami, czy dekoracjami, żeby zalśniło indywidualnym blaskiem. Nie pozwól, by cokolwiek stanęło na drodze do realizacji Twoich planów, żyj tak, jak chcesz i otaczaj się meblami sprawiającymi, że każdy dzień będzie pięknym splotem miłych wrażeń. Kolekcja Lucca doda wnętrzu pozytywnej energii i nietuzinkowego stylu.

Zobacz produkty

Image
Image

Jak dobrze i funkcjonalnie urządzić małą przestrzeń przedpokoju?

Przedpokój to miejsce, w którym zaczynają się wszystkie Twoje codzienne podróże. Każde wyjście z domu to zupełnie nowa, nieodkryta przygoda. Nowoczesna, minimalistyczna stylistyka stwarza różnorodne możliwości aranżacji. Dlatego meble Lucca pozwolą Ci mieć pod ręką wszystko czego opuszczając domowe zacisze potrzebujesz. Za sprawą tych ergonomicznych i modnych brył niezależnie od tego, czy dysponujesz dużą, czy niewielką przestrzenią, wszystko stworzy harmonijną całość. Niech każda z niezbędnych Ci rzeczy znajdzie swoje miejsce tworząc w każdym wnętrzu ład i porządek. Dzięki temu będziesz doskonale czuł się w domowym zaciszu, a każdy dzień będzie sukcesem.

To pierwsze miejsce, w którym witasz gości.

Każdego dnia próg Twojego domu przekraczają nie tylko domownicy, ale również inne bliskie Ci osoby. Jasna kolorystyka wprowadzi zastrzyk pozytywny energii do Twojego wnętrza Niech przedpokój, salon, czy jadalnia zmienią się w najpiękniejszą wizytówkę, sprawiając by każdy kto znajdzie się w zaciszu Twoich czterech ścian poczuje się tam po prostu dobrze. Funkcjonalne komody, użyteczne wieszaki, modne szafki rtv i wygodny puf do siedzenia pozwolą zaaranżować wyjątkowe wnętrza salonu, jadalni i przedpokoju, w którym Ty i Twoi goście spędziecie komfortowo czas. Pojemne wnętrza komód stwarzają dużo miejsca do przechowywania, dzięki czemu zaprowadzisz ład i harmonię w każdym pomieszczeniu. Warto celebrować piękno zwyczajnych chwil z kolekcją Lucca!

Image
Image
Sortuj malejąco
 1. Lucca 01 Zobacz szczegóły
  Lucca 01
  Komoda 3-drzwi 3-szuflady
  150x83x38 cm (szer. x wys. x gł.)
  994 zł
 2. Lucca 03 Zobacz szczegóły
  Lucca 03
  Komoda 3-drzwi 4-szuflady
  200x83x38 cm (szer. x wys. x gł.)
  1 296 zł
 3. Lucca 05 Zobacz szczegóły
  Lucca 05
  Szafka RTV 3-drzwi 2 szuflady
  165x62x38 cm (szer. x wys. x gł.)
  836 zł
 4. Lucca 06 Zobacz szczegóły
  Lucca 06
  Komoda 3-drzwi 2-szuflady
  100x103x38 cm (szer. x wys. x gł.)
  847 zł
 5. Lucca 07 Zobacz szczegóły
  Lucca 07
  Komoda 2-drzwi 1-szuflada
  62x102x38 cm (szer. x wys. x gł.)
  622 zł
 6. Lucca 08 Zobacz szczegóły
  Lucca 08
  Szafa 2 drzwiowa z lustrem
  60x199x38 cm (szer. x wys. x gł.)
  843 zł
 7. Lucca 09 Zobacz szczegóły
  Lucca 09
  Panel z wieszakami
  62x37x30 cm (szer. x wys. x gł.)
  150 zł
 8. Lucca 10 Zobacz szczegóły
  Lucca 10
  Pufa w tkaninie typu savana 96
  52x40x32 cm (szer. x wys. x gł.)
  336 zł