BIURKA

Solidne i funkcjonalne biurko to mebel, który sprzyjające skupieniu i efektywnej pracy. W naszej ofercie znalazły się meble będące synonimem jakości i użyteczności, dlatego każdy z użytkowników bez trudu zdoła odnaleźć model komponujący się z indywidualnymi potrzebami. Wysokiej jakości biurko to doskonałe dopełnienie nie tylko pokoju młodzieżowego, ale też gabinetu, czy pokoju dziennego.

Zobacz produkty

Nowoczesne i klasyczne biurka, do gabinetu, biura i pokoju!

Produkowane przez nas meble są praktyczne pod względem użytkowania i urzekające pod kątem designu. Doskonale nadają się zarówno do gabinetu i pokoju – w tym również dziecięcego, jak i do eleganckiego biura. Oferujemy stylowe biurka wykonane z litego drewna, które zachwycają swoim wykończeniem, a praca przy nich pozwala nam się czuć, jak szef wszystkich szefów. W naszej ofercie znajdują się także nowoczesne, lekkie konstrukcje, które świetnie nadają się do mniejszych pomieszczeń. Biurka te są solidne i funkcjonalne, ale nie zaburzają przestrzeni, umożliwiając wygodną pracę, naukę czy rozrywkę przed komputerem nawet w bardzo małych pokojach. Bogaty wybór designu, kolorystyki i rodzaju konstrukcji sprawia, że bez problemu znajdziemy biurko, które będzie doskonale pasować do konkretnego wnętrza, zarówno pod względem gabarytowym, jak i stylistycznym oraz funkcjonalnym. Dodatkowo poszczególne modele biurek wyposażone są w nowoczesne gniazda zasilające, co pozwala na proste i wygodne podłączenie urządzeń elektronicznych, takich jak komputer, ładowarka do smartfona czy lampka.

Stylowa biel

Prawidłowa organizacja przestrzeni do pracy i nauki jest niezwykle ważna. Jej podstawowym elementem są biurka, przy których możemy swobodnie pracować, uczyć się, a także odpoczywać i realizować swoje pasje – te siedzące oczywiście. Dostępne w naszej ofercie biurka to meble wykonane z wysokiej jakości materiałów, które łączą w sobie nowoczesne wzornictwo i ergonomiczną konstrukcję. Stworzone zostały z myślą o maksymalizacji funkcjonalności i zapewnieniu pełnej wygody, nawet w trakcie długiego siedzenia przy biurku.

Biurka z szafkami i szufladami

Biurka wyposażone w szafki i szuflady to meble cieszące się olbrzymią popularnością. Dzięki takiej konstrukcji możemy trzymać pod ręką wszystkie potrzebne rzeczy, co czyni pracę i naukę przy biurku wygodnymi i wydajnymi. W naszej ofercie znajdują się biurka wyposażone w szereg różnego rodzaju półek, szafek i szuflad, które umożliwiają przechowywanie przedmiotów o zróżnicowanych gabarytach. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą naszych biurek!

Sortuj malejąco
 1. Bingo Zobacz szczegóły
  Bingo
  Biurko z rozkładanym blatem biały mat
  78x75x70 cm (szer. x wys. x gł.)
  od 338 zł
 2. Selene 15 Zobacz szczegóły
  Selene 15
  Biurko 2-drzwiowe z 2 szufladami
  158x76x67 cm (szer. x wys. x gł.)
  941 zł
 3. Selene 14 Zobacz szczegóły
  Selene 14
  Biurko 1-drzwiowe z 1 szufladą
  120x76x67 cm (szer. x wys. x gł.)
  655 zł
 4. Dover 40 Zobacz szczegóły
  Dover 40
  biurko 1-drzwiowe z 1 szufladą
  140x77x70 cm (szer. x wys. x gł.)
  587 zł
 5. VELVET 37 Zobacz szczegóły
  VELVET 37
  Biurko 1-drzwiowe z 3 szufladami i gniazdem zasilającym
  177x78x80 cm (szer. x wys. x gł.)
  3 987 zł