LUSTRA

Lustro to niezwykle ważny element dekoracyjny, który jednocześnie optycznie powiększa wnętrze . Szeroki wybór dostępnych modeli pozwoli wybrać produkt odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom. Ten subtelny dodatek będzie świetnym uzupełnieniem wielu aranżacji. W naszych lustrach każdy obraz prezentuje się wyjątkowo!

Zobacz produkty

Powiększ swoje wnętrze

Głębia i przestrzeń, jaką nadają pomieszczeniom lustra, obok ich niezaprzeczalnej funkcjonalności, przyczyniają się do tego, że jest to element praktycznie niezbędny w wystroju wnętrz. Optycznie powiększają i rozjaśniają pomieszczenia, a także pozwalają na tworzenie ciekawych aranżacji. Nie wspominając już o tym, że zawsze można się w nich przejrzeć i skontrolować swój wygląd. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór luster o różnych rozmiarach i designie. Z pewnością każdy znajdzie lustro, które nada wybranemu pomieszczeniu wyjątkowego stylu.

Eleganckie lustra do przedpokoju, salonu, sypialni i nie tylko!

Oferowane przez nas lustra to wspaniałe dodatki, które można umieścić nie tylko w przedpokoju czy sypialni, ale także w salonie, jadalni i gabinecie. Charakteryzują się one nowoczesną formą i precyzyjnym wykończeniem. W naszej ofercie znajdują się ekskluzywne lustra w ramach z litego drewna, a także lustra bez ram. Do wyboru są lustra z ramami grubymi i cieńszymi w różnych kolorach. Dzięki temu znajdziemy zarówno lustra do eleganckich, tradycyjnych wystrojów wnętrz, jak i lustra o minimalistycznym czy nowoczesnym designie. Nie mogło zabraknąć u nas również takich produktów, jak toaletki i lustra wolno stojące, które odznaczają się wyjątkowo gustownym wzornictwem i wykończeniem.

Image

Jak wykorzystać lustra w aranżacji?

Lustra to idealny dodatek dekoracyjny, za pomocą którego zharmonizujemy zaburzone proporcje pomieszczeń, nadając im przestrzeni i równowagi optycznej. Co istotne, odpowiednio powieszone lustro rozświetli pokój, a rodzaj ramy i jego kształt może podkreślić styl danej aranżacji lub stanowić jej interesujące przełamanie. Ważne jest również to, aby wybierać lustra wykonane z materiałów wysokiej jakości. Pozwoli to na ich długotrwałe i bezpieczne użytkowanie. Dostępne w naszej ofercie lustra to solidne i zachwycające ozdoby, które są równie piękne, co funkcjonalne. Poszczególne modele luster wchodzą w skład kolekcji meblowych, dlatego przy zakupie większej ilości wyposażenia, warto zwrócić na to uwagę i sprawdzić pozostałe elementy z konkretnej linii produktowej. Zapraszamy!

Sortuj malejąco
 1. Limbo 80 Zobacz szczegóły
  Limbo 80
  lustro
  110x60x4 cm (szer. x wys. x gł.)
  571 zł
 2. Desjo 30 Zobacz szczegóły
  Desjo 30
  lustro
  118x70x3 cm (szer. x wys. x gł.)
  251 zł
 3. Velvet 81 Zobacz szczegóły
  Velvet 81
  lustro
  105x70x4 cm (szer. x wys. x gł.)
  671 zł
 4. Velvet 80 Zobacz szczegóły
  Velvet 80
  lustro
  139x70x4 cm (szer. x wys. x gł.)
  830 zł
 5. Selene 21 Zobacz szczegóły
  Selene 21
  Lustro
  70x89x2 cm (szer. x wys. x gł.)
  268 zł
 6. Porti 80 Zobacz szczegóły
  Porti 80
  Lustro
  110x64x4 cm (szer. x wys. x gł.)
  660 zł
 7. Tak Porti 80 Zobacz szczegóły
  Porti 80
  Lustro
  110x64x4 cm (szer. x wys. x gł.)
  660 zł
 8. Tak Velvet 80 Zobacz szczegóły
  Velvet 80
  lustro
  139x70x4 cm (szer. x wys. x gł.)
  790 zł