SZAFKI NOCNE

Błogi sen jest podstawą odpoczynku i regeneracji po ciężkim dniu, dlatego nasze meble dedykowane do sypialni wyróżniają się nienaganną estetyką i funkcjonalnością. Na szczególną uwagę zasługują stoliki nocne, dzięki którym zawsze będziesz miał na wyciagnięcie ręki to, co niezbędne w danej chwili. Zaaranżuj sypialnię na miarę Twoich najpiękniejszych snów.

Zobacz produkty

Szafki nocne do stylowej sypialni

Oferowane przez nas szafki nocne to szeroki wybór produktów o zróżnicowanym designie. Można je kupować w komplecie, razem z pozostałym wyposażeniem do sypialni z danej kolekcji meblowej lub dobrać do istniejącego już umeblowania. W ofercie znaleźć można zarówno eleganckie i stylowe szafki nocne wyposażone w otwarte półki, jak i szafki z drzwiczkami. Bogata paleta kolorystyczna również pozwala na łatwe dopasowanie szafek. Co istotne obok szafek z prefabrykatów oferujemy także szafki nocne z litego drewna, które odznaczają się ponadczasową elegancją, tworząc w sypialni wyjątkowo przyjemną atmosferę.

Szafki nocne – designie w bieli

Ergonomia w sypialni to ważny czynnik, wpływający niezwykle pozytywnie na komfort wypoczynku. Stoliki i szafki nocne stanowią tutaj doskonałe rozwiązanie, które pozwala na wygodne przechowywanie, w bezpośrednim sąsiedztwie łóżka, wszystkich ważnych przedmiotów czy dodatkowych elementów wyposażania sypialni, takich jak lampka nocna, ulubiona książka czytana do snu, okulary czy budzik. Z tego powodu w ofercie naszych mebli sypialnianych dostępny jest bogaty wybór stolików i szafek nocnych, które tak jak pozostałe meble naszej produkcji, wykonane są z materiałów wysokiej jakości i odznaczają się wspaniałym wzornictwem oraz perfekcyjnym wykończeniem. Są przy tym niezwykle praktyczne i pozwalają na wygodny dostęp do potrzebnych w czasie wypoczynku rzeczy.

Stoliki nocne – piękne i praktyczne

Projektując meble, stawiamy sobie za cel osiągnięcie pełnej harmonii pomiędzy ich wyglądem i funkcjonalnością. Oferowane przez nas stoliki nocne są odzwierciedleniem naszej misji, będąc równocześnie meblami niezwykle stylowymi i nowoczesnymi pod względem designu, a równocześnie zapewniającymi użytkownikom pełen komfort. Nie boimy się również wyzwań, tworząc stoliki nocne o zaskakującej konstrukcji, takie jak asymetryczne szafki nocne WOW czy stoliki nocne z wysokim panelem i wbudowaną lampką Livarno 69. Wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wysublimowanych gustów, szukających czegoś zupełnie wyjątkowego.

Sortuj malejąco
 1. Desjo 52 Zobacz szczegóły
  Desjo 52
  szafka nocna z 1 szufladą
  57x51x42 cm (szer. x wys. x gł.)
  328 zł
 2. Velvet 79 Zobacz szczegóły
  Velvet 79
  szafka nocna
  54x42x42 cm (szer. x wys. x gł.)
  732 zł
 3. Wenecja 05 Zobacz szczegóły
  Wenecja 05
  szafka nocna z 1 szufladą
  42x46x38 cm (szer. x wys. x gł.)
  171 zł
 4. Porti 79 Zobacz szczegóły
  Porti 79
  Szafka nocna z 1 szufladą
  50x45x42 cm (szer. x wys. x gł.)
  734 zł
 5. Tak Porti 79 Zobacz szczegóły
  Porti 79
  Szafka nocna z 1 szufladą
  50x45x42 cm (szer. x wys. x gł.)
  734 zł
 6. Nie Livorno 68 Zobacz szczegóły
  Livorno 68
  Szafka nocna z 1 szufladą 1 sztuka montaż L
  60x100x35 cm (szer. x wys. x gł.)
  369 zł 489 zł
 7. Nie Livorno 69 Zobacz szczegóły
  Livorno 69
  Szafka nocna z 1 szufladą 1 sztuka montaż P
  60x100x35 cm (szer. x wys. x gł.)
  369 zł 489 zł