Ładowanie

PRZEDPOKÓJ

Hol, przedpokój czy korytarz, jakkolwiek tego nie nazwać, to pierwsze pomieszczenie po wejściu do domu lub mieszkania, które powinno robić piorunujące wrażenie. Bardzo często zapominamy jednak o tym, że przedpokój to nie tylko miejsce reprezentacyjne, ale także pełni on ważne funkcje komunikacyjne dla całego mieszkania, przez co sposób wykończenia oraz elementy wyposażenia, jak np. meble do przedpokoju, odgrywają w nim bardzo istotną rolę.

Przedpokój ma to do siebie, że najczęściej charakteryzuje się o wiele większą przestrzenią niż standardowe pomieszczenia reszty mieszkania. Korytarz łączy je ze sobą, a więc staje się centralnym punktem komunikacyjnym do przemieszczania się domowników pomiędzy poszczególnymi strefami mieszkania, dlatego też musi być on nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także ergonomiczny oraz bezpieczny. Często również przedpokój to małe, ciemne i wąskie pomieszczenie o regularnym kształcie kwadratu lub prostokąta. Jednak i w takich pomieszczeniach znajdzie się miejsce na nasze meble do przedpokoju. W ofercie Szynaka Meble znajdziesz zarówno stylowe zestawy mebli do przedpokoju, jak i pojedyncze elementy do samodzielnego skomponowania własnej, niepowtarzalnej aranżacji. Najważniejsze, aby wystrój przedpokoju odpowiadał Twoim potrzebom oraz wymaganiom architektonicznym wnętrza. Proponujemy nowoczesne, minimalistyczne i stylowe meble w pięknym, uniwersalnym białym kolorze.

Na pewno w każdym domu czy mieszkaniu musi znaleźć się odpowiednie lustro do przedpokoju. Możesz je zawiesić na ścianie lub zdecydować się na nasze stylowe szafy do przedpokoju, w których lustro stanowi ich integralną część. W korytarzu wejściowym nie może również zabraknąć odpowiedniego miejsca do pozostawienia odzieży wierzchniej. W Szynaka Meble znajdziesz funkcjonalne panele ścienne z wieszakami dla całej rodziny. Ergonomii całemu wnętrzu nada praktyczna 2- lub 3-drzwiowa komoda w różnych dostępnych wariantach, oferująca liczne szuflady oraz schowki, które pomieszczą wszystko co potrzebne i niepotrzebne w Twoim domu. Meble do przedpokoju w naszym wykonaniu to przede wszystkim ponadczasowy, elegancki design, który wpasuje się w każdą stylową aranżację. Funkcjonalność i ergonomia tych mebli zachwyci niejednego wnętrzarskiego sceptyka, a pozostawione w przedpokoju klucze prawie zawsze się znajdą!

Sortuj malejąco