Pandemia COVID-19 zmieniła światową gospodarkę i sposób prowadzenia biznesu, pomimo to, w Grupie Meblowej Szynaka zakończyliśmy miniony rok osiągając zadowalające przychody, a realizowane w każdym zakładzie wielomilionowe inwestycje, wprowadzane na światowe rynki nowe produkty oraz otrzymane liczne nagrody i wyróżnień dowodzą, że nasza firma z sukcesem stawiła czoła wyzwaniom minionego roku i z wielkim impetem weszła w nowy.

Pomimo niezwykle wymagającego otoczenia rynkowego, konieczności szybkiego reagowania i dostosowywania się do nowych warunków i restrykcji wymuszonych przez pandemię z wielkim optymizmem realizujemy odpowiedzialną misję globalnego rozwoju naszych firm. Nowoczesne technologie oraz najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa produkcji to dla nas konsekwentnie budowana przewaga konkurencyjna. Dzięki niej Grupa Meblowa Szynaka jest dziś jednym z największych i najbardziej nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Europie, będąc tym samym wiarygodnym producentem i terminowym dostawcą mebli. Pomimo panującej pandemii, dzięki stabilnej strukturze właścicielskiej i zarządczej, a także doświadczonemu zespołowi ponad 3500 pracowników, umiemy stawić czoła kryzysowi by nadal sukcesywnie się rozwijać. Blisko 65-letnie doświadczenie w produkcji mebli i nienaganna reputacja to nasze atuty, które szczególnie w trudnych czasach motywują i procentują w relacjach z naszymi kontrahentami z całego świata.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia filmu obrazującego funkcjonowanie Grupy Meblowej Szynaka w aktualnym czasie pandemii Covid 19. Materiał ten pokazuje jak w każdym naszym zakładzie pracując na pełnych obrotach dobrze sobie radzimy i terminowo realizujemy zamówienia naszych klientów.