27 stycznia 2018 r. po raz dwudziesty czwarty w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXVII edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. Podczas części oficjalnej Gali wręczono Nominacje i Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, a laureaci z poprzednich lat, którzy utrzymali pozycję na rynku, otrzymali Diamenty do swoich Statuetek. Szynaka-Meble Sp. z o.o. znalazła się wśród laureatów, którzy otrzymali kolejny Diament do prestiżowej nagrody. W tym roku zostaliśmy zdobywcą już piątego Diamentu do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

Od ponad 60 lat konsekwentnie realizujemy naszą strategię biznesową, która w dużej mierze opiera się na umiejętności dostosowywania się do zmian i wyzwań, które stawiają przed nami rynek i światowi kontrahenci. Dzięki odważnemu podejmowaniu i realizacji kolejnych celów Grupa Meblowa Szynaka nieustannie się rozwija, a postęp ten jest nie tylko powodem do dumy, ale jednocześnie determinuje nas do dokonywania kolejnych przedsięwzięć. Realizowane inwestycje i rozwój kadry pracowniczej każdego dnia wpływają nie tylko na naszą dynamizację, ale przyspieszają tempo rozwoju krajowej i gospodarki. Przez rozwój, dbałość o najwyższe standardy jakości oraz odpowiedzialność wobec podejmowanych zobowiązań utożsamiamy się z wiarygodnością, rzetelnością, etyką biznesu oraz profesjonalizmem. Osiągnięte sukcesy są wynikiem jasno stawianych ci realizowanych wyzwań. Podczas Gali członkowie BCC wsparli fundacje: Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, Fundację im. Feliksa Stamma, Fundację ITAKA, Fundację Ocean Marzeń oraz Pallotyńską Fundację Misyjną Salvatti.pl.

Na tegorocznej Gali, wśród blisko dwóch tysięcy gości, obok najlepszych przedsiębiorców z całej Polski – członków BCC, znaleźli się także członkowie rządu, parlamentarzyści, dyplomaci, wybitni przedstawiciele świata kultury, nauki, duchowieństwo i znani publicyści. Nagrodę w imieniu naszej firmy odebrali Państwo Prezes Alina i Jan Szynaka.