Filar Polskiej Gospodarki 2014

21-04-2015

Filar Polskiej Gospodarki 2014

Miło nam poinformować, że firma nasza została laureatem prestiżowego rankingu Filary Polskiej Gospodarki 2014. Tegoroczne, zaszczytne wyróżnienie przyznano nam już po raz 3 doceniając nasze dobre wyniki finansowe, pozytywny wpływ na rozwój regionu, a także zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej. Realizując strategię biznesową uwzględniamy interesy społeczne i ochronę środowiska, zabiegając tym samym o kształtowanie korzystnych relacji z wszystkimi grupami interesariuszy. 

Jak podkreślają organizatorzy nasza firma charakteryzuje się stabilnością, a jako pracodawca mamy znaczący udział w rozwoju regionu, wspierając i promując zatrudnienie, umożliwiając rozwój przedsiębiorczości, a także jesteśmy  zaangażowani w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że zostało przyznane przez przedstawicieli władz samorządowych z województwa warmińsko-mazurskiego - prezydentów miast, burmistrzów, wójtów oraz starostów powiatu. Ich zdaniem firma nasza zasługuje na miano lidera w województwie i jest wzorem do naśladowania.

Ranking Filary Polskiej Gospodarki organizowany jest przez "Puls Biznesu" przy współpracy czołowej agencji badawczej Millward Brown SMG/KRC. Jest pierwszym w Polsce katalogiem dużych firm, odgrywających czołową rolę w poszczególnych województwach.

Wyróżnienie odebrała Pani Prezes Alina Szynaka.

 

 

Pozostałe wydarzenia