Kolekcja VELVET - meble na MEDAL EUROPEJSKI.

11-06-2016

Kolekcja VELVET - meble na MEDAL EUROPEJSKI.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja mebli VELVET wyróżniona Medalem Europejskim 2016.

 

8 czerwca br. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie odbył się uroczysty finał XXVII edycji Medalu Europejskiego. Jest to prestiżowa nagroda przyznawana w konkursie organizowanym przez Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Wyróżnienie to ma niezależny, ekspercki charakter, promuje wyroby i usługi oferowane przez firmy działające na terenie Polski, produkty innowacyjne, których jakość wykonania i nowoczesny design odpowiadają standardom europejskim.

VELVET to ekskluzywna kolekcja mebli zaprojektowana w nowoczesny sposób. Piękno każdej bryły podkreśla szlachetny dekor dębu rustical oraz charakterystyczna, pozioma, podświetlana wstawka ze szropowanego drewna litego, umieszczona pomiędzy elementami frontów. Kolekcja powstała z nieprzemijającego zamiłowania do klasy i elegancji, która stworzy we wnętrzu rozbudowane aranżacje.

Przyznana nagroda, to dla nas kolejny dowód na to, że jako Grupa Meblowa Szynaka rozwijając się i wciąż inwestując podążamy we właściwą stronę. Jest dla nas jasne, że bez dalszego rozwoju, innowacji nie mielibyśmy szans na utrzymanie pozycji jednego z europejskich liderów w produkcji mebli. W ten sposób budujemy nie tylko własną pozycję, jako europejskiego championa, ale także całego przemysłu meblarskiego i polskiej gospodarki. Nasze działania dowodzą, że jesteśmy innowacyjni, konkurencyjni i otwarci na potrzeby naszych klientów. Dziękujemy Kapitule za kolejne wyróżnienie przyznane naszej firmie. Nagrodę w imieniu Szynaka-Meble Sp. z o.o. odebrał przedstawiciel firmy Rafał Trawiński.

Pozostałe wydarzenia