BARKI

W naszej ofercie znajdziesz niepowtarzalne, eleganckie barki, które podkreślą wyjątkowy styl Twojego wnętrza. Ich niebanalna forma i precyzyjne wykonanie spełnią oczekiwania nawet wymagających użytkowników. Nasze projekty inspirują do kreowania niepowtarzalnych kompozycji we własnym wnętrzu.

Zobacz produkty

Piękno i bezpieczeństwo

Praktyczne i eleganckie barki do salonu czy gabinetu stanowią wspaniały element aranżacji. Za ich sprawą zyskujemy funkcjonalny mebel, który służy do przechowywania ulubionych trunków i wszystkich niezbędnych akcesoriów, potrzebnych do ich przyrządzenia i efektownego zaserwowania. Nie dziwi więc fakt, że dzisiaj coraz częściej spotykamy stylowe barki w salonach, które nadają pomieszczeniom tej wyjątkowej aury, trącącej nutką prawdziwego luksusu i ekstrawagancji. Przy okazji warto nadmienić, że jest to również skuteczny sposób na zabezpieczenie dostępu do alkoholu przed dziećmi.

Styl i funkcjonalność – barki z klasą do salonu i gabinetu

W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe barki, które ze względu na swoje wzornictwo i jakość wykonania, nadają wnętrzom wspaniałego klimatu, zachowując przy tym swoją wysoką funkcjonalność. Wspaniałe bufety i komody barowe z szufladami i półkami odnajdą się doskonale we wszystkich rodzajach wnętrz. Oferujemy barki w różnych wymiarach i kolorach, co sprawia, że łatwo można je dopasować do już posiadanych mebli, tworząc tym samym elegancką i spójną aranżację. W ofercie barków znajdują się produkty zarówno z linii Prestigeline z frontami z litego drewna, jak i Trendline – meblami do samodzielnego złożenia.

Barki i bufety z witryną

Barki obok swojej praktycznej funkcji, mogą również stanowić świetny sposób na prezentację wytrawnych i ekskluzywnych alkoholi. Doskonale sprawdzą się w takiej sytuacji gustowne barki i bufety z przeszkleniem, w postaci eleganckich witryn. Takie meble prezentują się niezwykle efektownie. Mogą być wyposażone również w dodatkowe akcesoria, takie jak oświetlenie meblowe, które sprawia, że barek wygląda bardzo klimatycznie, a przy okazji pozwala wygodniej przyrządzać ulubione napoje. Za sprawą barków degustacja trunków staje się prawdziwą przyjemnością i rytuałem, który wynika z celebracji całego procesu. Obecność barku w salonie czy gabinecie nadaje zupełnie innej rangi znajdującym się w nim trunkom. Ich kosztowanie staje się czymś wykwintnym i eleganckim, sprawiając jeszcze większą przyjemność – zarówno właścicielom, jak i gościom.

Sortuj malejąco
 1. Dover 16 Zobacz szczegóły
  Dover 16
  komoda z barkiem
  100x130x36 cm (szer. x wys. x gł.)
  870 zł
 2. Velvet 48 Zobacz szczegóły
  Velvet 48
  bufet z barkiem
  161x135x42 cm (szer. x wys. x gł.)
  4 999 zł
 3. Country 48 Zobacz szczegóły
  Country 48
  Bufet 2-drzwiowy z 2 szufladami i barkiem
  163x113x45 cm (szer. x wys. x gł.)
  1 940 zł
 4. NEGRO 48 Zobacz szczegóły
  NEGRO 48
  Bufet 3-drzwiowy (oświetlenie opcjonalne)
  120x125x42 cm (szer. x wys. x gł.)
  2 149 zł