RIVA

Dzieciństwo to czas wielkich, małych odkryć i odległych wypraw do krainy fantazji oraz nieustannych zmian. Inspirując się dziecięcymi emocjami stworzyliśmy kolekcję mebli Riva, która pozwoli zaaranżować miejsce, w którym maluch będzie czuł się swobodnie i bezpiecznie. Delikatna kolorystyka i funkcjonalna forma mebli zapewni dziecku poczucie komfortu i nieograniczone możliwości rozwoju. Pojemne szafy, modna komoda, funkcjonalne biurko i komfortowe łóżko to niezbędne elementy wyposażenia pokoju młodego człowieka, za sprawą których przestrzeń będzie sprzyjała rozwijaniu kreatywności i efektywnemu odpoczynkowi. Spraw, by każdy dzień dla Twojego malucha był piękną przygodą, wybierz meble z linii Riva i wspólnie odkrywajcie urok spędzania czasu w domowym zaciszu. Bo Twoje dziecko zasługuje na to, co najpiękniejsze.

Zobacz produkty

Image

Małe, wielkie sprawy

Młodego człowieka kształtują jego zainteresowania, dlatego kolekcja Riva posiada mnóstwo przestrzeni na ulubione rzeczy i książki Twojego dziecka. Tak, żeby własny pokój zamienił się w tajemną twierdzę, w której dziecko czuje się bezpiecznie. Harmonijna gama kolorystyczna łącząca biel z odcieniem dąb riviera i ciemnymi akcentami podkreśla niepowtarzalny styl projektów. Każda z brył została zaprojektowana w taki sposób, by umożliwić ekspozycję przedmiotów, które zajmują ważne miejsce w świecie młodego człowieka. Dzięki temu dzieci mogą czuć się odpowiedzialne za aranżację własnej przestrzeni, co wpływa to pogłębienie własnej tożsamości. Chcemy, żeby Twoje dziecko na każdym etapie dorastania mogło czuć się sobą. Przestrzenne wnętrza szaf zapewnią dużo przestrzeni do przechowywania.

Image

Własne miejsce na Ziemi

Biurko to centrum dziecięcego świata. To tu Twój maluch zdobywa widzę, czyta pierwsze książki i odnosi pierwsze edukacyjne sukcesy. Projekt z kolekcji Riva, sprzyja rozwijaniu kreatywności i budowaniu tożsamości w zaciszu czterech ścian. Funkcjonalna, solidna forma i subtelna gama kolorystyczna nie zakłócą skupienia podczas odrabiania pracy domowej, czy nauki. Wygodna półka pozwoli mieć wszystkie niezbędne elementy uczniowskiego wyposażenia zawsze w zasięgu ręki. Wszystko po to, żeby nic nie stanęło Twojemu maluchowi w drodze do spełniania indywidualnych ambicji!

Dedykowane potrzebom najmłodszych

Funkcjonalność, to słowo klucz w aranżacji pokoju dziecięcego. Różnorodność brył pozwoli zaaranżować przestrzeń dedykowaną potrzebom młodego człowieka. Dlatego łóżko z kolekcji Riva posiada przestronną szufladę, w której zmieści się pościel i puchata poduszka, która pozwoli Twojemu dziecku śnić kolorowe sny. Z kolei wygodny regał to rozwiązanie, które sprawi, że wszystkie niezbędne rzeczy do spokojnego odpoczynku pozostaną zawsze pod ręką. Ukochany miś, butelką z wodą, czy książka z ulubioną bajką. Wybór należy tylko do Twoje dziecka!

Image