VELVET

CZARNY

Dom to miejsce, w którym zaczynają się wszystkie najpiękniejsze historie Twojego życia. Dlatego tak ważne jest, by sposób jego aranżacji odpowiadał indywidualnym gustom i potrzebom. Wsłuchani w rytm życia wnętrz stworzyliśmy nasze kultowe meble Velvet w odcieniu dąb czarny podkreślając unikalny charakter każdej z brył. Szropowana wstawka, podświetlone elementy i efektowne przeszklenia sprawiają, że meble Velvet w wariancie czarnym prezentują nietuzinkowo z każdej perspektywy. Ciemna kolorystyka dębu czarnego wydobywa piękno i elegancję każdego mebla z kolekcji Velvet, dzięki czemu wykreujesz niepowtarzalne aranżacje. Mnogość dostępnych brył pozwoli zaaranżować niepowtarzalny salon, elegancką jadalnię i reprezentatywne biurko. Wszystko po to, by Twój dom pasował do indywidualnego rytmu życia Twojej rodziny. Odkrywaj piękno codziennych chwil i zamień każdy dzień w piękno przygodę z kolekcją Velvet.

Zobacz produkty

Wirtualna podróż

Chcesz poznać kolekcję Velvet jeszcze bliżej? Teraz możesz to zrobić bez wychodzenia z domu. Obejrzyj nasz film i zachwyć się nieprzemijającym pięknem drewna.
Image

Jasne, że drewno!

Drewniana, szropowana wstawka będąca sercem kolekcji Velvet jest podświetlona w standardzie, przez co po prostu nie można oderwać od niej oczu. Wykorzystanie naturalnych materiałów sprawia, że kolekcja Velle emanuje wyjątkowym urokiem. Ciepła smuga światła doda każdej aranżacji niepowtarzalnego klimatu, dzięki czemu wieczory spędzane w domowym zaciszu zyskają wyjątkową oprawę, a spotkania towarzyskie zamienią się we wspólne celebrowanie piękna codziennych chwil. Eleganckie witryny, solidne regały, funkcjonalne szafki, pojemne komody i inne wyjątkowe meble z linii Velvet pozwolą zaaranżować przestrzeń odpowiadającą indywidualnym potrzebom. Piękno leży w naturze Twojego domu !

Biuro takie jak Ty

W pracy spędzamy 1/3 naszego życia, dlatego tak ważne jest, żeby miejsce wykonywania służbowych obowiązków było dostosowane do naszych potrzeb i wrażliwości estetycznej. Za sprawą kolekcji Velvet zaaranżujesz piękne biuro, w którym czas będzie upływał w niepowtarzalnym stylu. Wypełnianie służbowych obowiązków stanie się piękną przyjemnością, a służbowe spotkania w zaciszu gabinetu nabiorą eleganckiej oprawy. Odnoś biznesowe sukcesy, odkrywaj swoje pasje i rozwijaj zainteresowania! Dzięki kolekcji Velvet w odcieniu dębu czarnego każdy dzień będzie pięknym wzywaniem!

Image
Image