NADSTAWKI

Twoje potrzeby są dla nas inspiracją, dlatego stworzyliśmy szeroką ofertę nadstawek i dostawek, które pozwolą wykreować przestrzeń dostosowaną na miarę indywidualnych oczekiwań. Potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania, a może chcesz odświeżyć wygląd swojego biurka? Nadstawki i dostawki z naszej oferty na pewno spełnią Twoje oczekiwania.
Produkowane przez nas dostawki i nadstawki do mebli to elementy wykonane z wysokiej jakości materiałów – w tym również z litego drewna, które odznaczają się precyzyjnym wykończeniem. Tym samym doskonale uzupełniają się z pozostałym wyposażeniem meblowym, jakie mamy przyjemność projektować i tworzyć.

Zobacz produkty

Pełna swoboda aranżacji

W naszej ofercie dostępne są nadstawki do mebli, takich jak szafki RTV, toaletki czy biurka. Dzięki nim można zyskać dodatkowe półki czy szuflady oraz zupełnie nowe oblicze mebla, do którego zmiany wystarczył jeden, sprytnie zaprojektowany dodatek. Stworzone przez nas nadstawki do mebli pozwalają zaprowadzić upragniony ład i porządek, a przy okazji stanowią niezwykle ozdobny i dopracowany w każdym detalu element. Przykładamy olbrzymie starania, aby nadstawki w pełni komponowały się z istniejącym meblem, a równocześnie sprawiały, że staje się on nieco inny i wyjątkowy. Nadstawki do mebli umieszczane są na istniejących już konstrukcjach. I są zbudowane tak, aby zapewnić maksimum funkcjonalności, a ich montaż był szybki i prosty.

Zwiększ funkcjonalność mebli

Nadstawki i dostawki do mebli to wspaniałe dopełnienie wyposażenia, które z jednej strony nadaje całej aranżacji zupełnie nowego wymiaru, a z drugiej skutecznie zwiększa funkcjonalność istniejącego już umeblowania. Dlatego zadbaliśmy i o to, aby w naszej ofercie znalazły się pomysłowo zaprojektowane dostawki i nadstawki na meble, które idealnie uzupełniają nasze nowoczesne systemy meblowe. Produkowane przez nas dostawki i nadstawki do mebli to elementy wykonane z wysokiej jakości materiałów – w tym również z litego drewna, które odznaczają się precyzyjnym wykończeniem. Tym samym doskonale uzupełniają się z pozostałym wyposażeniem meblowym, jakie mamy przyjemność projektować i tworzyć.

Funkcjonalne i oryginalne dostawki do mebli

Oryginalne dostawki do mebli w formie narożnika i półokręgu to wspaniały dodatkowy element wyposażenia, skutecznie zwiększający użytkową powierzchnię mebli. Przy okazji jest ciekawym akcentem, który zmienia wystrój wnętrza, czyniąc go nietuzinkowym. Natomiast designerskie dostawki w postaci szafek, obok zwiększonego miejsca do przechowywania różnego rodzaju rzeczy, dodają tradycyjnej kompozycji wyjątkowego stylu. Tego typu elementy to idealny sposób na wprowadzenie do wnętrza czegoś nowego i odświeżającego. Za sprawą nadstawek i dostawek do mebli, w stosunkowo łatwy i niedrogi sposób, można wkomponować w meble ciekawe detale, które z jednej strony nadadzą aranżacji czegoś oryginalnego, a z drugiej będą współgrać z pozostałym wyposażeniem.

Sortuj malejąco
 1. Nowość Madison 24 Zobacz szczegóły
  Madison 24
  Nadstawka do toaletki z 2 szufladami
  114x13x24 cm (szer. x wys. x gł.)
  228 zł 269 zł
 2. Omega 14 Zobacz szczegóły
  Omega 14
  dostawka półokrągła 140
  140x73x70 cm (szer. x wys. x gł.)
  369 zł 435 zł
 3. Omega 15 Zobacz szczegóły
  Omega 15
  dostawka półokrągła 180
  180x74x75 cm (szer. x wys. x gł.)
  420 zł 495 zł
 4. Princessa 05/A Zobacz szczegóły
  Princessa 05/A
  nadstawka do biurka z 1 szufladą
  129x131x35 cm (szer. x wys. x gł.)
  604 zł 755 zł
 5. Vievien 25 Zobacz szczegóły
  Vievien 25
  nadstawka do szafki RTV L/P
  145x57x38 cm (szer. x wys. x gł.)
  172 zł 215 zł
 6. Harmony 71 Zobacz szczegóły
  Harmony 71
  dostawka 1-drzwiowa
  41x39x28 cm (szer. x wys. x gł.)
  119 zł 149 zł
 7. Harmony 73 Zobacz szczegóły
  Harmony 73
  dostawka 1-drzwiowa
  41x107x28 cm (szer. x wys. x gł.)
  175 zł 219 zł