NADSTAWKI

Twoje potrzeby są dla nas inspiracją, dlatego stworzyliśmy szeroką ofertę nadstawek i dostawek, które pozwolą wykreować przestrzeń dostosowaną na miarę indywidualnych oczekiwań. Potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania, a może chcesz odświeżyć wygląd swojego biurka? Nadstawki i dostawki z naszej oferty na pewno spełnią Twoje oczekiwania.
Produkowane przez nas dostawki i nadstawki do mebli to elementy wykonane z wysokiej jakości materiałów – w tym również z litego drewna, które odznaczają się precyzyjnym wykończeniem. Tym samym doskonale uzupełniają się z pozostałym wyposażeniem meblowym, jakie mamy przyjemność projektować i tworzyć.

Zobacz produkty

Pełna swoboda aranżacji

W naszej ofercie dostępne są nadstawki do mebli, takich jak szafki RTV, toaletki czy biurka. Dzięki nim można zyskać dodatkowe półki czy szuflady oraz zupełnie nowe oblicze mebla, do którego zmiany wystarczył jeden, sprytnie zaprojektowany dodatek. Stworzone przez nas nadstawki do mebli pozwalają zaprowadzić upragniony ład i porządek, a przy okazji stanowią niezwykle ozdobny i dopracowany w każdym detalu element. Przykładamy olbrzymie starania, aby nadstawki w pełni komponowały się z istniejącym meblem, a równocześnie sprawiały, że staje się on nieco inny i wyjątkowy. Nadstawki do mebli umieszczane są na istniejących już konstrukcjach. I są zbudowane tak, aby zapewnić maksimum funkcjonalności, a ich montaż był szybki i prosty.

Zwiększ funkcjonalność mebli

Nadstawki i dostawki do mebli to wspaniałe dopełnienie wyposażenia, które z jednej strony nadaje całej aranżacji zupełnie nowego wymiaru, a z drugiej skutecznie zwiększa funkcjonalność istniejącego już umeblowania. Dlatego zadbaliśmy i o to, aby w naszej ofercie znalazły się pomysłowo zaprojektowane dostawki i nadstawki na meble, które idealnie uzupełniają nasze nowoczesne systemy meblowe. Produkowane przez nas dostawki i nadstawki do mebli to elementy wykonane z wysokiej jakości materiałów – w tym również z litego drewna, które odznaczają się precyzyjnym wykończeniem. Tym samym doskonale uzupełniają się z pozostałym wyposażeniem meblowym, jakie mamy przyjemność projektować i tworzyć.

Funkcjonalne i oryginalne dostawki do mebli

Oryginalne dostawki do mebli w formie narożnika i półokręgu to wspaniały dodatkowy element wyposażenia, skutecznie zwiększający użytkową powierzchnię mebli. Przy okazji jest ciekawym akcentem, który zmienia wystrój wnętrza, czyniąc go nietuzinkowym. Natomiast designerskie dostawki w postaci szafek, obok zwiększonego miejsca do przechowywania różnego rodzaju rzeczy, dodają tradycyjnej kompozycji wyjątkowego stylu. Tego typu elementy to idealny sposób na wprowadzenie do wnętrza czegoś nowego i odświeżającego. Za sprawą nadstawek i dostawek do mebli, w stosunkowo łatwy i niedrogi sposób, można wkomponować w meble ciekawe detale, które z jednej strony nadadzą aranżacji czegoś oryginalnego, a z drugiej będą współgrać z pozostałym wyposażeniem.

Sortuj malejąco
  1. -20% Madison 24 Zobacz szczegóły
    Madison 24
    Nadstawka do toaletki z 2 szufladami
    114x13x24 cm (szer. x wys. x gł.)
    260 zł 325 zł