Miło nam poinformować, że nasz wieloletni pracownik Adam Kołpacki został uhonorowany przez Związek Rzemiosła Polskiego najwyższym wyróżnieniem - Złotą Odznaką za Szkolenie Uczniów w Rzemiośle. Jest to ogromne osiągnięcie, które stanowi powód do dumy i radości dla naszej firmy.

Adam Kołpacki od wielu lat poświęca swoje wysiłki, zaangażowanie i czas na szkolenie i przygotowanie uczniów odbywających praktyki zawodowe w naszej firmie. Jego pasja do rzemiosła i zdolności pedagogiczne przyczyniły się do rozwoju młodych talentów i ich zdolności w dziedzinie rzemiosła.

 

Otrzymanie Złotej Odznaki za Szkolenie Uczniów w Rzemiośle jest potwierdzeniem wartości i znaczenia pracy Adama. To także dowód uznania ze strony lokalnego środowiska rzemieślniczego oraz przedsiębiorców, którzy docenili jego wkład w rozwój młodych rzemieślników. To wspaniała nagroda, która nie tylko honoruje pracę naszego pracownika, ale również świadczy o wysokim poziomie profesjonalizmu naszej firmy.

 

Podczas walnego Zgromadzenia Członków Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Lubawie, wyróżnienie zostało wręczone przez Starszego Cechu Krzysztofa Ornowskiego. To wyjątkowe wydarzenie było doskonałą okazją do podziękowania Adamowi Kołpackiemu za jego zaangażowanie oraz do podkreślenia jego znaczącej roli w rozwoju rzemiosła w naszym kraju i szkolenia przyszłych rzemieślników.

 

Gratulujemy Adamowi Kołpackiemu tak prestiżowej nagrody! Jesteśmy niezmiernie dumni, że jest częścią naszego zespołu i że jego praca została doceniona na tak wysokim szczeblu. To sukces, który nie tylko przynosi radość Adamowi, ale także wzmacnia naszą firmę jako miejsce, w którym kultywuje się tradycje rzemiosła i inwestuje w rozwój młodych talentów.

 

Adamowi Kołpackiemu skłądamy najszczersze życzenia dalszych sukcesów w kształceniu przyszłych rzemieślników. Jego pasja, wiedza i zaangażowanie stanowią inspirację dla innych i przyczyniają się do wzrostu jakości i renomy zawodów związanych z branżą meblową. Jesteśmy przekonani, że jego wkład w edukację młodych adeptów rzemiosła będzie kontynuowany z taką samą pasją i oddaniem, przyczyniając się do rozwoju branży meblarskiej i podnoszenia standardów w dziedzinie rzemiosła.

zdj: e-lubawa.pl M. Żuchowski