Mamy ogromną przyjemność poinformować, że w dniu wczorajszym tj. 27.06.2023 uroczyście uhonorowaliśmy 7 uczniów za ich wybitne osiągnięcia w nauce i zaangażowanie podczas odbywania praktycznej nauki zawodu w naszej firmie. Przez cały rok szkolny wyróżnieni uczniowie wykazywali się nie tylko ogromnym talentem, ale również poświęceniem i zamiłowaniem w przygotowaniach do wykonywania zawodu operatora maszyn stolarskich, mechanika czy elektryka. Ich zdolności i umiejętności w praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy nie tylko przerosły nasze oczekiwania, ale również zyskały uznanie kolegów i opiekunów. Są oni inspiracją dla swoich rówieśników, zachęcając ich do podjęcia praktycznej nauki zawodu i osiągania zawodowych sukcesów w szeregach naszych firm.

W trakcie praktycznej nauki zawodu nasi uczniowie wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem i profesjonalizmem w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Dwoje z wyróżnionych uczniów otrzymało specjalne stypendia naukowe w kwocie 1000 zł ,, Kasa dla Asa” ufundowane przez Warmińsko Mazurską Specjalną Strefę Ekonomiczną za wybitne osiągnięcia. To rezultat ich ciężkiej pracy, determinacji, zaangażowania i pasji.

Serdecznie gratuluję Wam ukończenia z wyróżnieniem praktyk zawodowych w naszej firmie. Przez ten czas daliście się poznać jako osoby godne zaufania, odpowiedzialne i zdyscyplinowane. Wasza dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz zdolność do samodzielnego myślenia były zauważane i doceniane przez wszystkich członków naszego zespołu. Wzorowa postawa, sumienność i godne naśladowania zachowanie odzwierciedlało Waszą wyjątkową pracę, poświęcenie i zaangażowanie. Jesteśmy niezwykle dumni, że jesteście częścią naszej firmowej społeczności. Cieszę się, że wybraliście naszą firmę i swoją przyszłość zawodową nadal chcecie rozwijać razem z nami. Głęboko wierzę, że doświadczenie i wiedza zdobyte podczas praktyk będą dla Was cennym fundamentem w kształtowaniu z naszą pomocą przyszłej kariery zawodowej. Jesteście prawdziwymi ambasadorami naszej firmy i dumą dla nas wszystkich. Życzę Wam w imieniu własnym i wszystkich pracowników dalszych sukcesów, niech będą one motywacją dla innych, aby dążyć do osiągnięcia swoich marzeń – powiedział Prezes Zarządu Szynaka Meble Jan Szynaka

Praktyczne nauki zawodu są niezwykle wartościowym doświadczeniem, które przyczynia się do rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego młodych ludzi. Nasza firma to dynamiczne środowisko, w którym uczniowie mogą zdobyć praktyczne umiejętności i poznać realia pracy w nowoczesnych zakładach produkcyjnych. Dzięki naszym działaniom umożliwiamy młodym ludziom współpracę z doświadczonymi profesjonalistami, którzy dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem zapewniają im bezpośrednie uczestnictwo w różnorodnych projektach i zadaniach. Podczas praktyk zawodowych w naszej firmie uczniowie mają możliwość poszerzania swojej wiedzy teoretycznej poprzez praktyczne zastosowanie jej w rzeczywistych sytuacjach. Dzięki temu uczą się efektywnego wykorzystywania nowoczesnych narzędzi i technologii, które pozwalają im rozwijać swoje umiejętności w konkretnych dziedzinach. Za odbywanie praktyk zawodowych w naszej firmie uczniowie otrzymują wynagrodzenie i są objęci jak inni pracownicy benefitami i bogatym pakietem świadczeń socjalnych.

Po zakończeniu oficjalnych uroczystości, w duchu wspólnoty, uczniowie zostali zaproszeni do Pałacu Mortęgi Hotel & SPA, gdzie mieli okazję delektować się pyszną pizzą, śmiejąc się i dzieląc wrażeniami i wspomnieniami z okresu szkolnego i odbywania praktyk zawodowych.