Szynaka Meble to firma, która od ponad 60 lat aktywnie włącza się w budowanie potęgi krajowej gospodarki. Nie uszło to uwadze kapituły konkursu „Ambasador Polskiej Gospodarki”, która po raz kolejny doceniła ogromny wkład lubawskiej marki w budowanie potencjału ekonomicznego naszego państwa. Uroczysta gala 10. edycji konkursu, podczas której laureaci odebrali dyplomy, odbyła się 18 września 2018 roku w siedzibie Business Centre Club.

Firma Szynaka Meble została uhonorowana prestiżowym tytułem „Ambasadora Polskiej Gospodarki” w kategorii „najwyższa jakość”. Konkurs tradycyjnie już odbył się pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli. – Jesteśmy firmą ze 100% polskim kapitałem. Nieustannie tworzymy kolejne miejsca pracy oraz aktywnie przyczyniamy się do wzrostu PKB, stając się tym samym jednym z filarów rodzimej gospodarki. Z sukcesem realizujemy kolejne projekty na arenie międzynarodowej, udowadniając tym samym, że specjalizujemy się w dziedzinie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań w branży meblowej. Jesteśmy dumni, że wypracowana przez lata globalna strategia rozwoju i najwyższe standardy jakości pozwalają nam osiągać kolejne sukcesy – mówi dyrektor ds. marketingu Michał Szynaka, który reprezentował firmę podczas uroczystej gali.

Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolski konkurs, który ma na celu wyróżnianie oraz promowanie przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych oraz promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych. Laureaci są doceniani za promowanie Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspieranie dobrego wizerunku polskiego przedsiębiorcy, przyczynianie się do rozwoju gospodarczego kraju i budowanie kapitału zaufania wobec Polski i Polaków.