Komitet Integracji Europejskiej oraz Business Centre Club przyznały kolekcji mebli Latina nagrodę - Medal Europejski 2021. Tym prestiżowym wyróżnieniem nagradzane są produkty, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i spełniają europejskie standardy.

Medal Europejski to ogólnopolski konkurs, organizowany pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli, podczas którego wyróżniane są wyroby i usługi na najwyższym, europejskim poziomie. Medal Europejski to rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej. To ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, mające na celu promocję polskich produktów na rynku europejskim. Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Muszą spełniać wymagane prawem normy oraz posiadać odpowiednie licencje i patenty. Istotna przy ocenie jest także dynamika firmy oraz zdobyte nagrody i posiadane certyfikaty.

Bardzo cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia, zwłaszcza, że otrzymujemy je kolejny raz z rzędu. To dla nas wielki prestiż i nobilitacja. Wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że otrzymała je jedna z naszych najnowszych kolekcji mebli Latina, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród Klientów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Otrzymane wyróżnienie dowodzi, że realizowana od lat przez Grupę Meblową Szynaka przemyślana strategia rozwoju oparta na inwestycjach w najwyższą jakość i nowoczesną technologię doskonale się sprawdza. Dzięki temu konsekwentnie umacniamy naszą rynkową pozycję, zdobywając serca klientów na całym świecie – powiedział Dyrektor Marketingu Michał Szynaka.

Drobne, ulotne chwile składają się na cały obraz Twojego życia, dlatego stworzyliśmy kolekcję Latina, która sprawi, że każda minuta spędzona w domu zyska niebagatelne znaczenie. Zaaranżuj miejsce, gdzie będzie można zarówno odważnie stawiać czoła codziennym wyzwaniom, jak i błogo leniuchować oddając się ulubionym czynnościom. Za sprawą niepowtarzalnego uroku mebli z litego drewna dębowego uda Ci się wykreować przestrzeń, stanowiącą centrum domowego wszechświata, gdzie będą mnożyły się piękne emocje. Połączenie naturalnego piękna frontów z litego drewna z metalowymi akcentami sprawia, że meble z linii Latina pozwolą stworzyć wnętrza o nieoczywistej prezencji, a kolorystyka dębu miodowego wprowadzi błogi nastrój do Twojej jadalni i pokoju dziennego. Meble z kolekcji Latina są jedyne w swoim rodzaju, bo zostały stworzone z myślą o Twoim niepowtarzalnym wnętrzu.