Nasze meble zmieniają świat, dlatego szczególnie cieszymy się z faktu , że po raz kolejny projekty sygnowane logo Szynaka Meble zostały docenione przez kapitułę konkursu „ Produkt Roku” organizowanego przez magazyn Meble Plus. Tym razem w głosowaniu internautów i w opinii członków jury najlepsza okazała się kolekcja mebli Mosaic.

W  konkursie nagrodzono produkty zgłoszone w 14 kategoriach. Poznaliśmy również laureatów głosowania internautów, którzy oddawali głosy za pośrednictwem portalu Biznesmeblowy.pl, a także wybór redakcji czasopisma "Meble Plus". Celem konkursu „Meble Plus – Produkt 2019” jest wyłonienie najlepszych dostępnych w Polsce mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych. Werdykt stanowi zatem dla rynku detalicznego i dla ostatecznych konsumentów istotną informację o aktualnej ofercie rynkowej producentów oraz dystrybutorów mebli, a także o ofercie dostawców dla przemysłu meblarskiego.

W składzie jury znaleźli się eksperci od wielu lat działający w branży meblowej i profesjonalnie zajmujący się aranżacją wnętrz – przedstawiciele salonów meblowych, sieci handlowych i hurtowni, osoby reprezentujące instytucje, stowarzyszenia i targi branżowe, wreszcie – projektanci i dziennikarze. Werdykt jury stanowi zatem dla rynku detalicznego i dla ostatecznych konsumentów istotną informację o aktualnej ofercie rynkowej producentów oraz dystrybutorów mebli, a także o ofercie dostawców dla przemysłu meblarskiego.

Dziękujemy za każdy oddany głos.