Prezentacja nowych wzorów, setki odwiedzających nie tylko z kraju, ale również całego świata oraz wyjątkowa oferta handlowa - tak w wielkim skrócie przebiegały VIII Targi Partnerskie Producentów Mebli, które od 5 do 8 września odbywały w Centrum Wystawienniczym Szynaka w Iławie. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz imprez branżowych, przyciągając z roku na rok coraz więcej gości z kraju i zagranicy.

Iława na kilka dni, stała się stolicą polskiego meblarstwa. Wszystko za sprawą Targów Partnerskich Producentów Mebli, które już po raz ósmy zostały zorganizowane przez firmę Szynaka Meble. Tegoroczna edycja imprezy cieszyła się dużym zainteresowaniem gości związanych z branżą meblową nie tylko z Polski, ale całej Europy. Prestiż targów podkreślała obecność zaproszonych gości w tym , w tym przedstawicieli władz wojewódzkich, samorządowych i ogólnokrajowych.

Cieszę się, że oprócz naszych partnerów biznesowych ,z którymi budujemy pozycję polskiego meblarstwa na świecie, gościmy również naszych przyjaciół – mówi podczas otwarcia targów Prezes Jan Szynaka. Na ponad 1 500 m2 powierzchni wystawienniczej zostały przedstawione nowe projekty mebli w ciekawych aranżacjach, a także zaprezentowano wyjątkową ofertę handlową obowiązującą wyłącznie w trakcie trwania imprezy. Tegoroczny motyw eventu, związany z bliskością natury, podkreśla dbałość firmy Szynaka Meble o środowisko oraz wykorzystywanie do produkcji mebli naturalnych, starannie wyselekcjonowanych materiałów. Odwiedzający byli pod dużym wrażeniem nie tylko wyjątkowej przestrzeni ekspozycyjnej, ale chwalili również wyjątkową rodzinną atmosferę, która jest znakiem rozpoznawczym Grupy Meblowej Szynaka. O niepowtarzalne doznania kulinarne wszystkich gości odwiedzających Centrum Wystawiennicze Szynaka dbali Szefowie Kuchni Pałacu Mortęgi. Obok prezentacji oferty handlowej firmy nie zabrakło również akcentów jubileuszowych, podczas targów docenieni zostali pracownicy oraz przyjaciele firmy, których uhonorowano odznaczeniami za wkład w rozwój Grupy Meblowej Szynaka.

Targi Partnerskie Producentów mebli to spotkanie nie tylko o charakterze biznesowym, ale również inicjatywa, która w znaczny sposób przyczynia się do promocji polskich mebli na arenie międzynarodowej. Prezentowane podczas targów meble wyznaczają nowe kierunki wzornicze na światowych rynkach meblowych. W tym roku marka Szynaka Meble zachwyciła odwiedzających projektami łączącymi w sobie użytkowość dostosowaną do rytmu współczesnego życia, solidnym wykonaniem oraz nowoczesnym designem. Nawiązane tutaj kontakty handlowe już od ośmiu lat przyczyniają się do dynamicznego wzrostu sprzedaży u firm, biorących w nim udział oraz wspólnego kreowania polskich marek, jako liderów branży meblowej w kraju i zagranicą. Setki odwiedzających, pionierska formuła targów oraz doskonała organizacja sprawiają, że od wielu lat Targi Partnerskie Producentów Mebli stanowią ważny element działań marketingowo-handlowych firmy Szynaka Meble.

Patrona honorowy objął Wojewoda Województwa Warmińsko - Mazurskiego Artur Chojecki oraz Marszałek Województwa Warmińsko - Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Partnerami tegorocznych targów byli: