Z ogromną radością dzielimy się z Wami informacją, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu, unikatowość Pałacu Mortęgi Hotel & SPA została doceniona i nasz obiekt wygrał konkurs i został uhonorowany tytułem: Najpopularniejszy Romantyczny Hotel w Polsce.

To prestiżowe wyróżnienie jest ukoronowaniem starań nas wszystkich i dowodem na to, że pamięć o historii tego wyjątkowego miejsca nie została zapomniana ale jest ważna nie tylko dla nas jako właścicieli, ale również dla każdego z Was, którzy doceniacie ponadczasowe wartości zaklęte w ponad 600-letnia historii tego miejsca. Po raz kolejny udowodniliśmy, że potrafimy się jednoczyć, że nasze więzi partnerskie są wyjątkowe i zawsze możemy na siebie liczyć, by wspólnie osiągać wielkie rzeczy. Cieszymy się, że oddając tysiące głosów na Pałac Mortęgi Hotel & SPA chcą Państwo razem z nami pisać dalszą historię tego miejsca, by dziedzictwo kulturowe naszego regionu i kraju było zachowane i kultywowane.

Ze swojej strony pragniemy zapewnić, że codziennie dokładamy wszelkich starań, by opowieść o Pałacu Mortęgi Hotel & SPA była warta zapamiętania przez lata, dzięki czemu wartości skupione wokół tego miejsca i jego wyjątkowe dzieje nie zostaną zapomnienie. To nasze zobowiązanie wobec naszego regionu, przyszłych pokoleń i naszych gości, którzy korzystając z uroków tego miejsca, mają jednocześnie okazję odbyć wyjątkową podróż w czasie.

Dziękując za każdy oddany głos, z wielką dumą dzielimy się z Państwem tą radosną informacją, jednocześnie zachęcamy do odkrywania piękna i wyjątkowości Pałacu Mortęgi Hotel & SPA.