W dniach 11-29 września zorganizwaliśmy w Iławie kolejną edycję targów meblowych, które w tym roku przybrały formę branżowego forum meblowego.

Trzy tygodnie pełne merytorycznych spotkań i indywidualnych rozmów z klientami z różnych zakątków świata były kolejnym cennym doświadczeniem, stanowiącym inspirację do kontynuowania globalnej wizji dynamicznego rozwoju firmy. To innowacyjne spotkanie stworzyło dogodną przestrzeń do budowania pozytywnych relacji biznesowych i prowadzenia indywidualnych rozmów z klientami. Wydłużony czas trwania targów okazał się być strategicznym i skutecznym posunięciem, umożliwiając uczestnikom pełniejsze zrozumienie wyzwań i znalezienie wspólnych rozwiązań na problemy, z jakimi aktualnie boryka się branża meblarska. Licznie przybyli uczestnicy targów mieli okazję nie tylko do merytorycznych rozmów i wymiany opinii, ale przede wszystkim do zapoznania się z szeroką ofertę produktową odzwierciedlającą elastyczność, siłę i szerokie możliwości produkcyjne ośmiu nowoczesnych zakładów Grupy Meblowej Szynaka. Pionierskie spotkanie, które zorganizowaliśmy promowało wartości takie jak dialog, wzajemne wsparcie oraz współpracę.

W obliczu trudnych wyzwań, przed którymi stajemy każdego dnia, tego rodzaju wydarzenia stają się istotnym źródłem wsparcia, a wzajemne rozmowy i dialog sprzyjają rozwojowi trwałych relacji biznesowych. Imponująca frekwencja jest świadectwem ogromnego zainteresowania bogatą ofertą naszej firmy. Silna i stabilna pozycja Szynaka Meble na globalnym rynku meblowym stała się kluczowym elementem tego wydarzenia. Dziś jesteśmy wystarczająco silni, by stawić czoła obecnym i przyszłym wyzwaniom. Wspólnie z naszymi Partnerami jesteśmy dobrze przygotowani i jeszcze bardziej zmotywowani, by dalej się rozwijać i przezwyciężać wszelkie przeszkody – powiedział Jan Szynaka, Prezes Zarządu Szynaka Meble.

Firma Szynaka Meble znana jest z umiejętności stosowania i wykorzystywania najnowszych technologii. Zawsze dąży do przyjmowania wyzwań i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, co zostało ponownie potwierdzone podczas Branżowego Forum Meblowego. Odpowiadając na oczekiwania klientów, wprowadzono wyjątkowe rozwiązanie: wirtualny spacer po centrum wystawienniczym. To umożliwiło klientom, którzy z różnych przyczyn nie mogli przybyć na targi odkrywanie inspirujących projektów prezentowanych mebli, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywali. Branżowe Forum Meblowe zakończyło się Mortęskim Oktoberfestem, podczas którego uczestnicy z różnych części świata mieli szansę zacieśniać więzi i rozwijać kontakty biznesowe, przy dźwiękach regionalnej muzyki, wspólnej zabawie i tradycyjnym kuflu Mortęskiego piwa.

Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom za tak liczny udział w targach oraz za cenne rozmowy i wspólnie spędzony czas. Doceniamy zaufanie i wsparcie, które otrzymujemy od nich każdego dnia. To nas motywuje do działania i wspólnego rozwoju. Głęboko wierzę, że merytoryczne rozmowy, które odbyliśmy podczas targów będą dla nas źródłem inspiracji i przyczynią się do doskonalenia oferty produktowej naszej firmy. Chociaż targi oficjalnie się już zakończyły, to drzwi naszego centrum wystawienniczego w Iławie są dla wszystkich otwarte przez cały rok, zapraszamy do kontaktu i współpracy z nami – powiedziała Alina Szynaka, Wiceprezes Zarządu Szynaka Meble.